2703
2553

تهرانم

پسرم ی ماهشه 

روش حلقه میخوام انجام بشه

ی جای خوب کسی میشناسه یا دکتر خوب؟

خدا جونم شکرت❤️خیلی دوست دارم❤️

من دکتر ذوقی بیمارستان مردم انجام دادم.روزی که رفتم ده نفر بودیم برا ختنه.

پنج دقیقه ای انجام داد ولی بعدش باید یک ساعت بشینی که دوباره چک کنه.

خوبیش اینه که زیاد ختنه کرده.من راضی بودم.

فقط توصیه میکنم به بچه اب بده بخوره ابو نبات که جیشش رقیق شه.

من روز اول دادم جیش اولو گریه کرد ولی بعدیارونه.اما فرداش سر هر همه جیشاش گریه میکرد .بعدم زره زره جیش میکرد.دوباره اب دادم دیگه گریه نکرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من دکتر ذوقی بیمارستان مردم انجام دادم.روزی که رفتم ده نفر بودیم برا ختنه. پنج دقیقه ای انجام داد و ...

ممنونم واسه راهنماییت حواسم باشه اب بدم

خدا جونم شکرت❤️خیلی دوست دارم❤️
2720

سختیش سه ساعته اوله که مدام گریه میکنه و جیش اول

من پسرمو ختنه کردم تا از اتاق اوردنش بیرون اومد بغل من خوابید چون سره نمیفهمن نیم ساعت بعدش بیدار شد با گریه و جیغ حدود دوساعت تا برسیم خونه همش گریه میکرد تا جیششو کرد من ساعت پنج عصر ختنه کردم.هشت رسیدم خونه .تا برسیم خونه گریه کرد.

بعد خوابید جیش دومم یکم گریه کرد.ولی دیگه نه .شبم خوابید تا صبح.حتی تو خوابم جیش کرده بود گریه نکرد.فردا صبحش دوباره هربار میخواست جیش کنه میزد زیر گریه .

انگار میسوخت بچه. هربار گریه میکرد نگاه میکردم میدیدم یه کوچولو خط پوشک رنگی شده.میفهمیدم نمیتونه جیش کنه تا عصر که یهو به ذهنم رسید دوباره اب بدم بهش.

ابو که خورد دیگه راحت شد.قشنگگگگ جیش میکرد