2726

ما سافت واتر داریم اصلا به درد نمیخوره

یه ماه بعد از استفاده دوباره تو آب شن و املاح بود

فیلترشم عوض کردیم فایده نداشت

کوفت فروشنده بشه.ششصد تومن خریده بودیم پارسال

ماله مامانمینا نمیدونم چیه.الان یکسالو نیمه دارن.تو این مدت مامانم میگه حتی یک بار ته کتری جرم ننشسته

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ما سافت واتر داریم اصلا به درد نمیخوره یه ماه بعد از استفاده دوباره تو آب شن و املاح بود فیلترشم ع ...

برندها خیلی زیادی هست.

از این ششصد تومنی ها مدام زنگ میزنن الکی هفت مرحله ایی و هشت مرحله ایی اش کردن که بعد از مدت زمان مشخصی بتونن با تعویض فیل تر ها سود زیادی گیرشون بیاد. تو فروشگاه آمازون که سرچ میزنی یک تصفیه آب حداقلی با حداقل استاندارد حداقل ۱۰۰ دلاره! با دلار ۱۴ تومنی و... میشه ۱۴۰۰ حداقل حالا این بنردهای متفرقه میان و میگن ۶۰۰ تومن؟! یه فیلم از تولید فیل تر تصفیه آب در یک کارگاره در چین دیدم خیلی عجیب بود. سرچ که زدم برند آکواجوی رو تا حالا خوب دیدم. حداقل مزایاش سه سال گارانتی بی قیدو شرطه و یکی از دوستان سفارش کرد که آکواجوی بگیرم. خواستم بدونم کسی اینجا از برند آکواجوی استفاده میکنه؟

من استفاده کردم هیچ ایرادی نداشته

مچکرم که جواب دادین

کدوم مدل رو خرید کردین؟

سایت تصفیه آب آکواجوی هم خیلی بروز بود و مشاوره آنلاین شون هم خیلی با حوصله کلیه ی سوالاتمو جواب داد. 

اگه هنوز نخریدی من نمایندگی تصفیه اب دارم خداروشکر هرکسی برده راضی بوده 

تصفیه اب تایوان که نمايندگيش تو ایران برای بنده‌ست 

گارانتی و نصب رایگانم داره 

قیمت فروشش 13 تومنه شما خواستید براتون 11 هم میزنم

تصفیه آب ۷ مرحله ای ACE-۱۰۱ 

یه پک فیلترم اشانتیون