2726
عنوان

تولد یه سالگی پسرم نزدیکه،راهنماییم میکنین خانومای باتجربه؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 112 بازدید | 25 پست
عزیزم ایشون میگن میز تو دسترشون نیس  بعد اومدین پز دادن  عجبا

نه بابا پز کجابود میگم اگه بیرونم بگیر پولش درمیاد از کادو مهمونا من فقط یه سال اونجور کردم وگرنه ندارم ک هرسال 

مراعهدیست باجانان...
من تولد پسرمو ب خاطر این ک جا نداشتیم رستوران گرفتم کیکشو شوهرم زیادی بزرگ سفارش داد ۴۰۰ تومن شد ولی ...

مبارکش باشه ان شالله ک سلامت باشه

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا پز کجابود میگم اگه بیرونم بگیر پولش درمیاد از کادو مهمونا من فقط یه سال اونجور کردم وگرنه ند ...

عزیزم ببخشید 

مبارکه انشالله همیشه بتونی باشکوه تولدشو جشن بگیری 

خدا حفظش کنه

2728
نه بابا پز کجابود میگم اگه بیرونم بگیر پولش درمیاد از کادو مهمونا من فقط یه سال اونجور کردم وگرنه ند ...

نه عزیزم برای ما پولش در نمیاد

کلا خانواده شوهرم همون پولی ک میخوان بدن رو میرن یه چیزی میخرن میارن

پول نمیدن کادو میارن

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
چه عالی  قرمه سبزی باید کلی گوشت بخری که🤢

خب پس چی درست کنم ؟؟؟

خب پس چی درست کنم ؟؟؟

به نظرم الان مرغ ارزونتره چندتا مرغ برات جوجه کبابی خورد کنن کبابشون کن وققتو هم نمیگیره کیک هم ک هس پفیلا هم درست کن ژله هم ۴،۵بسته بگیر تک نفره درستشون کن میوه هم سیب و پرتقال 

مراعهدیست باجانان...

خب تولدش تو ماه رمضونه اخه

ب نظرتون چن روز قبل ماه رمضون بگیرم؟؟

ساالادم گرون درمیاد ماست وخیاردرست کن اگه نه ک سبزی خوردن هم بزار باترشی

مرسی عزیزم