2737
2734
عنوان

به بادوم هم آلرزی داد

221 بازدید | 41 پست

امروز ازونروزاس که کم آوردم... این پست صرفا جهت تخلیه خودمه

دیشب تا صبح نخوابید

پروتیین گاوی و تخم مرغ -علائم دفع زیاد- الان هم بادوم-علائم رفلتکس بی وقفه- و پیاز-مدفوع چرب-

خوب اخه وقتی هیچی نمیتونم بهش بدم چجوری وزن بگیره... بعد دکتر میگه ببر کنترل رشد

یکی نیس بگه بابا این بچه هیچی نمیتونه بخوره خوب معلومه وزن نمیگیره احمق... یه فکری برای آلرژی ش کن... اونیکی هم برای اینکه دهن ممو ببنده میگه بادوم که خاصیتی نداره🤤 چه اصراری داری بهش یدی تخم مرغ که زرده ش حساسیت زا نیس وسواس گرفتی پروتیین گاوی که زیر یه سال نمیدن نکنه تو میخوای بدی 

اه خوب تو کارت بهداشت که ماست رو زده

این ده ماهش تموم شد اخه تا کی دیگه

تازه داروهای رفلاکسشم قطع کرده میگه زیادی خورده بسه

خوب تو که نیسی ببینی بچه من چجوری میپیچه

دو تیکه میوه تو عید خورد خونه فامیلا برگشتن گفتن وای چه شکموعه  اینا کجا میره... عزیز من بهم پیچیدنای بچه منو ندیدی یه ذره میوه خوردنش به چشمت اومد که هنوزم زنگ میزنی میگی...

یکی نیس بگه مامان تو که دیگه مامانمی تو درک کن که حال و روزمو میبینی... اخه تو چرا میگی این بچه بزرگ شده بده بخوره‌... بعدم که مریض میشه میگی از بس همه چی میدی بخوره بابا لامصب حتما باید یه چیزی بگی؟

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

بیخوابی ها و حرص خوردنا یه طرف

اینکه بابام میاد میگه چه مادر تنبلی هستی یه دستی به خونه ت بکش هم یه طرف

اخه عزیز من تو دیدی وقتی میای خونه من، من وقت کنم بشینم که تیکه میندازی

دخترانم... رها ❤ و تو راهی💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

آروم باش خانوم . بچه زیر یک سال چون معده ش به خوراکی ها عادت نداره امکان دلدرد گرفتن و آلرژی نشون دادنش هست یه چیز طبیعیه . سعی کن یه مقدار خیلی کم از هر چیزی براش شروع کنی کم کم زیادش کنی توقع هم نداشته باش از الان همه چی بخوره ایشالا چند ماه دیگه همه چی میخوره ولی حتما زیر نظر پزشکش باشه به حرف بقیه هم توجه نکن هر کی هر چی گفت رک جوابشو بده تو خودت نگه ندار

عزیزم خدا کمکت کنه خیلی کارت سخته نمیتونم راهنماییت کنم یا کاری برات انجام بدم تنها کاری که از دستم برمیاد همدلی امیدوارم خداوند توانت رو بیشتر کنه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
۱۰ ماهشه... اره متاسفانه

عزیزم اشکال نداره این روزا باصبر وحوصلت تموم میشه.فقط صبر وحوصله الان قشنگ برو تو نت بزن غذاهایی ک آلرژی نداره بهش ببین بااونا چی میشه درست کرد یا ببین پسرت چ مزه هایی رو دوس داره باهاشون غذادرست کن اینقدر مدل ب مدل بپز تاآخرش ببین کدومو میخوره

دلم کمی آرامش میخواهد دراین هیاهو.......  
2706