2733
2734
عنوان

همش خواب میبینم پسرم حرف میزنه

1311 بازدید | 46 پست

چند با شده خواب دیدم پسرم یهو زبون باز کرده و شروع میکنه حرف زدن و من تو خواب ذوق مرگ میشم دوبار خواب حرم امام رضا رو دیدم که دسته جمعی رفته بودیم و پسرم حرف میزد دیشب خواب دیدم یکی داشت پسرمو دعوا میکرد یهو پسرم شروع کرد فحش دادن من مثل عقده ایا خرکیف شدم تو خواب خدایا حرف زدن بچم شده حسرت دلم میخواد صدام کنه مامان ناشکری نمیکنم ولی انتظار برای آدمایی که صبو  نیستن خیلی سخته

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم امروز صبح نماز ک خوندم اومدم نی نی سایت تو اون تاپیکی ک دختره ازمادرش بدش میومد،باخودم گفتم ب دخترم محبت کنم ک کمبودمخبت نداشته باشه،خوابیدم ساعتای ۷:۳۰خواب میدیدم ک دخترم گم شده و داریم دنبالش میگردیمو منم گریه میکنم بعد بهمون میگن دخترت افتاده توچاه آب زمین کشاورزی

منم امروز صبح نماز ک خوندم اومدم نی نی سایت تو اون تاپیکی ک دختره ازمادرش بدش میومد،باخودم گفتم ب دخ ...

صدقه بده خواب بعد اذان تعبیری نداره خواب شیطانیه

2738

اقا امام رضا رو قسمش میدم به جوادش ک هرچه 

زودتر پسر گلتو شفا بده و دلتو شاد کنه 🙏🙏🙏🙏

انشاالله تعبیر خوابت این باشه ک به زودی پسرت صدات بزنه😘😘😘😘

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
ولی خوابای من همش بعد اذانه نمیدونم چرا ولی دوماه پیش ک خواب دیدم همونجوری شد

من خوابایی که واضح میبینم تعبیر میشیم خواب دیدم پسرم داره غرق میشه نجاتش دادم تعبیر شد ولی خودتو درگیر خواب نکن بیشتر ازش مراقبت کن چله استغفار بردار گاهی اتفاقایی که تو زندگیمون میوفته بخاطر گناهایی که ناخواسته مرتکب میشیم و صدقه رو مستقیم بده به یه آدم مستحق که مطمعن باشی بلا رورفع کنه

2706