2726
عنوان

میخوام ب شوهرم بگم دیگه دوسش ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1502 بازدید | 72 پست
خب بخاطر همین دوسش نداری مگ میشه

دلیلم قانع کننده نیست؟!اره چون میدونه حق با منه

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

عزیزم این حرفو هیچ وقت نزن ب شوهرت بعدشم طبیعیه طرف مادرشو بگیره اکثرا همینن مردا بیخیال اصلا بین خودتو خانوادش قرارش نده حتی اگه حق با توعه خودت جواب بده

من ریخته ام در رگ تو شیره جان💚هی چرخ بزن در من و دل را بتکان💚این همنفسی چ حس و حالی دارد💚در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان برگردی بگی دوست ندارم فک میکنی میشینی گریه میکنه یا خودشون حلق آویز میکنه نه عزیزم  ببین ...

اگه دوسم داشت ناراحتم نمیکرد

نه براش مهم نیستم که گریه کنه واگر نه با اینکه میدونست حق با منه دعوا نمیکرد

دلم شکسته بد جور

اخه چرا باید کار اشتباهشونو توجیه کنه

پس من چی حق ندارم زندگی کنم خوش باشم؟

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
عزیزم این حرفو هیچ وقت نزن ب شوهرت بعدشم طبیعیه طرف مادرشو بگیره اکثرا همینن مردا بیخیال اصلا بین خو ...

اگه دوسم داشته باشه وقتی مادرش اشتباه کرده طرفشو نمیگیره

خیلی دلم ازش شکست دیگه حسی بهش ندارم

میترسم جواب بدم مادرشوهرم خیلی سیاست داره خودشو ب بدحالی بزنه بندازش ب جونم

2728
بهتره بهش بگي اين كارت ناراحتم ميكنه و به خاطر كسي با هم دعوا نكنيم تا اينكه بگي دوست ندارم الان بهش ...

گفتم جوابش سکوته این حالمو بد کرده اینک نراحت بودنم براش مهم نیست

اینک من باید جواب اشتباهات مادرشو بدم

[QUOTE=86853866]الان برگردی بگی دوست ندارم فک میکنی میشینی گریه میکنه یا خودشون حلق آویز میکنه نه عزیزم  ببین ...[/QUO

من داشتم رو خودم کار میکردم ک تحملمو بیشتر کنم و ب حرفای مادرشوهرم اهمیت ندم برم بهش سر بزنم کلا کار خودمو بکنم اون بد کرد من بد نکنم 

وقتی باهام دعوا کرد ازش متنفر شدم بیشتر از مادرشوهرم 

الان از شوهرم بیشتر از مادرشوهرم بدم میاد چون ازش توقع نداشتم انقدر بی معرفت باشه

چون دو بار سر مادرش باهام دعوا کرده با اینکه میدونه اون مقصره

عزیز دلم مردا همینن،عوض بشو هم نیستن،من باردارم اوایل بارداریم تا الان مادرش یکسره داره به من میگه تو ادا در میاری و فلان،هرچی میخواد بهم میگه،با ما زندگی میکنه،یکسره بهم غر میزنه این کار جرا اینطوریه اون کار جرا اونطوریه،شوهرمم داره میبینه،من کارم شده هر روز گریه،اما اصلا چیزی نمیگه به اشکامم اهمیت نمیده،شما نباید انتظار داشته باشی اون طرف مادرشو نگیره،من خیلی وقتا شده شوهرم میدونسته مقصر مادرشه اما بازم طرف اونو گرفته بعدانم که ازش پرسیدم دلیلش این بوده که حتی اگه اونم مقصر باشه نمیتونه طرف منو بگیره چون اینطوری باعث دعوا هایه بیشتری میشه،همسر شماهم شاید میدونسته مادرش مقصره اما بخاطر این که جلوگیری کنه از دعوا هایه بیشتر باشما بحث میکنه تا شما بیخیال بشید و اگه باز بحثی بود کوتاه بیاید،خلاصه خواهر من بشنو و اهمیت نده اصلا نمیتونی تو این مورد به شوهرت تکیه کنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه امضام رو دیدی لطفا برای سلامتی بچه هام صلوات بفرست😘🙏
مثلا مادرش چی می گه گلم

هر چی دلش بخواد 

هر چی فکرشو بکنی

هر چی ب ذهن معیوبش برسه

اعتقادی ب مزه کردن حرف نداره هر چی ب ذهنش لرسه رو زبونشه

عزیز دلم مردا همینن،عوض بشو هم نیستن،من باردارم اوایل بارداریم تا الان مادرش یکسره داره به من میگه ت ...

تو رو خدا غصه نخور بارداری نی نی اذیت میشه

آره من هر وقت ناراحت بودم برگشتم پشت سرمو نگاه کردم دیدم هیچکس نیست بهش تکیه کنم

من داشتم تلاش میکردم زندگیمو بسازم از حرفای مادرشوهرن بگذرم اما با دعوای شوهرم ازش بدم اومد بیشتر از مادرشوهرم

2706