1265
1292

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1279
1274
چرا اخه

چون دو بار سر مادرش باهام دعوا کرده با اینکه میدونه اون مقصره

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
سوال نصفه چه فایده ای داره؟ هیچکس با این سوال متوجه شرایط نمیشه که جوابتونو بده

چی بگم حرف زیاده

ازش ناراحتم دلم شکسته فکر میکنم منو فدای دیگران کرده

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

الان برگردی بگی دوست ندارم فک میکنی میشینی گریه میکنه یا خودشون حلق آویز میکنه نه عزیزم 

ببین من نمیدونم بینتون چی شده چی گفتین ولی میدونم همه آدم ها نسبت به مادر و پدرشون حساسن ...بعضیا بیشتر بعضیا کمتر اما باز حساسن...دلشون دنبال توجیه کار اشتباه اونا هست و گارد میگیرن ...شما صبوری کنی شوهرتو با مادرش قاتی نکنی به نفع ارامش دو نفریتون هست

فقط 2 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1308
خب بخاطر همین دوسش نداری مگ میشه

دلیلم قانع کننده نیست؟!اره چون میدونه حق با منه

عزیزم این حرفو هیچ وقت نزن ب شوهرت بعدشم طبیعیه طرف مادرشو بگیره اکثرا همینن مردا بیخیال اصلا بین خودتو خانوادش قرارش نده حتی اگه حق با توعه خودت جواب بده

«ببین پای تاوان عشقم ب تو عجب حسرتی تو دلم کاشتم»
الان برگردی بگی دوست ندارم فک میکنی میشینی گریه میکنه یا خودشون حلق آویز میکنه نه عزیزم  ببین ...

اگه دوسم داشت ناراحتم نمیکرد

نه براش مهم نیستم که گریه کنه واگر نه با اینکه میدونست حق با منه دعوا نمیکرد

دلم شکسته بد جور

اخه چرا باید کار اشتباهشونو توجیه کنه

پس من چی حق ندارم زندگی کنم خوش باشم؟

عزیزم این حرفو هیچ وقت نزن ب شوهرت بعدشم طبیعیه طرف مادرشو بگیره اکثرا همینن مردا بیخیال اصلا بین خو ...

اگه دوسم داشته باشه وقتی مادرش اشتباه کرده طرفشو نمیگیره

خیلی دلم ازش شکست دیگه حسی بهش ندارم

میترسم جواب بدم مادرشوهرم خیلی سیاست داره خودشو ب بدحالی بزنه بندازش ب جونم

1311