2726
عنوان

شما جای من باشین چیکار میکنین

260 بازدید | 14 پست

از وقتی با شوهرم سر مادرش بحثمون شده دیگه دوسش ندارم

خودش میدونه اونا مقصرن

به خاطر همین دلم ازش شکسته مثل یه آینه شکسته هر چی تلاش میکنم درست نمیشه

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بدترین پدر مادر هم باشن ادم قبول نمیکنه وقتی کسی بگه گارد میگیره.بذار خودش متوجه بشه تو نگو در موردش ...

بی معرفته

یه روز میمیریم هممون هر کی برای اعمال خودش باید جواب پس بده حلالش نمیکنم

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
2728
دقیقا منم امشب همچین حسی رو دارم  احساس می کنم اگه بچه نداشتم راحت تر کش می کردم  همیشه ...

منم دقیقا همین حسو دارم بهشم گفتم قبلا منو فدای بقیه کرده تا آب تو دلشون تکون نخوره

بدترین پدر مادر هم باشن ادم قبول نمیکنه وقتی کسی بگه گارد میگیره.بذار خودش متوجه بشه تو نگو در موردش ...

چرا من میگم آدم باید حقو بگه طرف مقابل چ گناهی کرده

مردها همیشه طرف خانوادشونو میگیرن من یکبار اسم خواهرشو بردم تو سرم زد از همون روز از خواهرش متنففففر ...

فکر میکنن کی هستن اون تحفه ها

حس خیلی بدیه

من؟!؟!😒

بله..مگه شما نبودی؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
نه بابا ما تو این خطا نیستیم😷

ببخش عزیزم..اخه همین الان داشتم میخوندم ترکید.. احساس کردم نام کاربری شمابود..شرمنده  

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
ببخش عزیزم..اخه همین الان داشتم میخوندم ترکید.. احساس کردم نام کاربری شمابود..شرمنده    

اشکال نداره عزیزم مهم نیست😉

اشکال نداره عزیزم مهم نیست😉

بعدا دیدم متاهلی😐ببخش😘😍🤗

2706