2733
2734

واسه خریدنیس برارهن اجاره،خونه خودم ساخت قدیمی،یک خوابه،یه زیرزمین تمیز،حیاط دار که ماشین داریم،کابینتاقدیمی،نورنداره اصلا،دوتاخونه چن طبقه اینوراونورش هس،اتاقش پنجره نداره،به خیابون نزدیکه،شوهرم میخوادامسالم همینجاباشیم که البته دستشویی توحیاطه سخته بچمم امسال دیگه یادبگیره بره دستشویی،والبته خیلی سردبودپذیرایی وآشپزخونه،وخونه ای که تونظرمونه،پارکینگ داره لوکسه دوخوابه س اشپزخونه خوب نورگیر،فقط یکم دوره از خیابون اینا،بنظرتون همون خونه خودم بمونم یااونو رهن بگیریم؟دوریش باوجودماشین مشکل سازمیشه؟

دشمن یک تک تیراندازکوراست ولی دوست خیلی خوب میدونه ازکجابزنه💔💔💔💔

من باشم راحتی خودمو بچمو انتخاب میکنم دو خوابهه بهتره

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"

صد در صد دومی 

❤️فلانی پسرزاس...اولین فرزندش پسراست...پسر پسر قند عسل,پسر پسر قند و نباتفلانی زايمان کرد...شکم اولش است؟دختر؟...وای دختر؟...و هیچ کس ندانست دختری که ديگران برای ورودش به اين دنيا از واژه ی (وای)استفاده کردند، اکنون سوگولی پدرش هست و عسل مادرش...دختر غم خوار مادراست،اولين خمیدگی کمر پدر به چشم دخترش می آید...دختر چین و چروک های اطراف چشم مادر را از بر کرده،مادر امروز يک چين، بر گوشه ی چشمان معصومت اضافه شده است...ترس از جدایی از پدر,دوری از مادر وجود يک دختر را هزاران بار ميلرزاند...دختر بودن کار دشواريست، اينک درک ميکنی، چرا اولين بار برای وجود پر مهرت (وای)گفتند؟...چون همه ميدانستند که ای (وای)تحمل اين همه غصه برای تو کمی بزرگ است...دختر بودن کار سختیستQ‌‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای منم هم عقیدم باهاتون گفتم شاید خودخواهم،ولی خداییش اینجاراحت نیستیم واصلا دلم خوش نیس بهش

2738
دومی  چون اکثر اوقات خونه ای،ارامشت و راحتیت اولویت داره،

خیلی ممنون عزیزم مرسی نظردادی😊

وای من که خونه پیدا نمیکنم پولم کمه😔😔وگرنه خونه فراوونه اما به پول ما نیست

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
برو راحت کن خودتو خواهر..الان کی حال داره برا دسشویی بره حیاط ..اینجا بیخ گوشمه حال ندارم برم ..البت ...

ممنون عشقم ناشکری نباشه امسالم خونه گرونترشد فعلا میخوایم رهن کنیم ماهم😒

وای من که خونه پیدا نمیکنم پولم کمه😔😔وگرنه خونه فراوونه اما به پول ما نیست

چقدپول باید بدیدخونه؟

2706