2737
2734

👍

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

بعد مرده با همین حرف اصلاح شد؟

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
ن عمرش به دنیا نبود 😂😂😂😂

😂😂😂

مراقبت زیادی باعث به فنا رفتنش شد

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
😂😂😂 مراقبت زیادی باعث به فنا رفتنش شد

اره منم‌ این جمله رو هر روز صبح به شوهرم‌میگم مواظب خودت باش عزیزم

نی نی قشنگم👶. زود زود بیا تو دل مامانی 😍👈👫👈👩‍❤️‍👨👈💏👈👪

منم چند وقت پیش تو یه تاپیکی نوشتم اونایی که ما تو قصه ها و کتابا فیلمها و کارتون ها  میخونیم و میبینیم تو واقعیت برعکسه مثلا طرف یه خلافی میکنه بعد چند سال عذابش و میبینه یا یکی یه نصیحت میکنه طرف سرش به سنگ میخوره اصلاح میشه اما تو واقعیت اینجوری نیست طرف هزار بار سرش به سنگ بخوره بازم ادم نمیشه مخصوصا مثلا مردی خیانت کنه عمرا با یه نصیحت یا اتفاق بد از کار خودش  پشیمون بشه من که اینجور قصه ها و فیلمها و نصیحت ها رو باور ندارم چون تو واقعیت برعکسه 

خانما خواهشا اينو برا شوهراتون نفرستيد فكر كنيد همين الان متحول ميشن. كسي كه مشكل داشته باشه با اين چيزا عمرا به خودش نمياد و كسي هم كه ريگي به كفشش نيست نيازي به اين چيزا نداره. اين جور چيزا فقط نقطه ضعف ما زن ها رو دست مردها ميده و بقيه اش رو خودتون بهتر ميدونيد. البته منظورم اين نيست كه چيز درستي نيست ولي نبايد واسه شريك زندگيتون تعريف كنيد چون حساسيت ميره بالا..