2726
عنوان

یه سوال دارم بدووید خانوما

258 بازدید | 28 پست

سلام خانوما یه سوال دارم 

اگه ازدواج دومتون باشه 

-توی شهری میرید زندگی کنید که ۱ ساعت و نیم با محل زندگیتون فاصله داره ؟!

-اقا تو اون شهر خونه خریده متراژ بالا نیست ولی حاصر به اجاره نشینی تو شهر خودتون نیست 

-خانواده خود اقا هم تو شهر خودتونن 

_هیچ کسی رو اونجا  اشنا ندارید نه فامیل اقا نه فامیل خودتون و تنها هستید 

_دانشگاهتون تو شهر خودتونه و باید در رفت و امد باشید البته اقا گفته میبره و میاره  

-وسیله ای ندارید جز ماشین همسر که باهاش کار داره 

_شغلش ازاده میتونه تو شهر خودتونم باشه لطمه ای به کارش نمیزنه 

-ازدواج دومشه 

-از لحاط مالی هم خودش و خانوادش مشکلی ندارند فک کنم و میتونن یه خونه اجاره کنن حتی کوچیک تو شهر خودتون 

_خانواده خودتون زیاد راضی نیستن به این دوری

و میگن ازدواج دومته و حساستره ما تو رو بدیم شهر غریب خدای نکرده مریص شدی اصلا خواستی بیای و بری یا ما بیایم هر دفعه این مسافتو بریم و بیایم؟!

و میگن به یه طرف نزدیک باشید یا تو شهر خودتون باشید که بهتون رسیدگی کنیم هواتون رو داشته باشیم.... و میگن مرد شما رو بخواد میاد همینجا  اجاره میکنه 

نطرتون رو میگید ؟

حالامن 

_موندم میگم طرفم خوب باشه 

اما نمیخوام فکر کنه که چون ازدواج دوممه تن به هر خواسته ای میدم ...

_قراره صحبت بشه قبول کردن هیچی اگر نکردن تموم بشه به نظرتون درسته ؟! البته خانوادم گفتن خودت هرجور میخوای بگو بگیم که پشیمون نشی 

موندم به خدا راهنمایی میخوام 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

البته اقا اصرار داره همونجا 

فک کنم چون تو زندگی سابق با خانواده همسرش بوده 

کلا ممانعت میکنه 

در این دنیا "همه مستاجریم "و باید همه چیز را به صاحب خانه پس دهیم !! "مستاجر خوبی برای خدا باشیم "

من باشم میرم.بالاخره خونه از خودتون باشه بهتره تا ماهی کلی اجاره بدید میتونید پول همون اجاره رو جمع کنید چند سال دیگه برگردید شهر خودتون 

بعد یک ساعت و نیم اصلا فاصله ای نیست من خودم دانشگاه که میرفتم تو شهر خودمون بود ولی با ترافیک و اینا همون یک ساعت و نیم میکشید تا برسم خونه 😐

و صبوری مرا کوه تحسین میکرد...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بعد یواش یواش میتونی ازش درخواست کنی برات ماشین بخره چون وقتی اجاره ندید خیلی دستتون بازتره برای پس ...

اخه توانایی مالی دارند اما همش میگن دراز مدته اگر بخوایم بیایم شهر خودمون 

اخه کاش مثلا شرق شهرمون بود یک ساعتو نیم راه بود 

اینجا فقط اتوبانه و با ماشین باید بیای و بری 

ممنونم از دوستانی که جواب دادن 

من سعی میکنم تاپیکایی که میدونمو یه صحبتی کنم 

خواهشا اگر میدونید راهنمایی کنید 

به امید بهتر شدن اخلاقش قبولش نکن از الان مشخص چجوریه اخلاقش ببین میتونی تحملش کنی یا نه 

اتفاقا پدرمم گفت گفت اگرم قبول نکرد حداقل حواسش برا بعدیا جمع میشه که یه دختر وقتی تو یه شهری زندگی کرده بهتره تو شهر خودش باشه 

یا نه بره از ادنجا بگیره وقتی قراره به فرض از تهران دختر بگیره دختر و برنداره ببره فلان جایی که تا حالا نرفتیم اصن

اخه توانایی مالی دارند اما همش میگن دراز مدته اگر بخوایم بیایم شهر خودمون  اخه کاش مثلا شرق شه ...

خب اگه اینجوری فکر میکنی ولش کن 

اون که اخرین کیس ازدواجت نیست منتظر بعدیا باش 😁

خب اگه اینجوری فکر میکنی ولش کن  اون که اخرین کیس ازدواجت نیست منتظر بعدیا باش 😁

نگرانم میگم به خاطر خونه کیس اگر خوب باشه ولش نکنم 😁 واقعا هنوز نتونستم بشناسمش بیرون نرفتیم اشنا بشیم

نگرانم میگم به خاطر خونه کیس اگر خوب باشه ولش نکنم 😁 واقعا هنوز نتونستم بشناسمش بیرون نرفتیم اشنا ب ...

خب وقت بذار آشنا شید باهام 

بگو طول میکشه تا جواب قطعی بدم ۶ ماه وقت بگیر واسه آشنایی

خب وقت بذار آشنا شید باهام  بگو طول میکشه تا جواب قطعی بدم ۶ ماه وقت بگیر واسه آشنایی

اره از این جهت خوبه 

2706