2733
2734
عنوان

لاغری با قهوه سبز

156 بازدید | 12 پست

خانما از یه آدم مطمعن شنیدم اگه درکنار رژیم کم چربی و شیرینی روزی دو فنجان قهوه سبز نیم ساعت قبل از ناهار و شام‌ بخورید روزی سیصد گرم کم میکنید

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        

اصلا نخور من یبار خوردم نزدیک بود برم کما  

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

روش دم کردنشم مثل قهوه ترکه یعنی تو آب سرد حل میکنی و بعد میذاری روی شعله به جوش بیاد با اولین قلی که زد نمیذارید بجوشه سریع برمیدارید و میذارید ته نشین بشه بعد تو فنجان نوش جان کنید

2738
چرااا

تپش قلب شدید و حس کردم دارم میمیرم چای سبز بهتره باز ولی من قهوه خیلی تلخ میخورم همون که عکسشو فرستادم

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
اصلا نخور من یبار خوردم نزدیک بود برم کما    

من زیاد خوردم چیزیم نشده اون بخاطر این لوده که بدن شما به قهوه عادت نداشته

من زیاد خوردم چیزیم نشده اون بخاطر این لوده که بدن شما به قهوه عادت نداشته

من عاشق قهوم اما قهوه سبز با من نساخت حداقل تجربه خودمو گفتم 

من عاشق قهوم اما قهوه سبز با من نساخت حداقل تجربه خودمو گفتم 

به یکی از خواهرای منم نمیسازه ولی منو بی اشتها میکنه شدید

به یکی از خواهرای منم نمیسازه ولی منو بی اشتها میکنه شدید

کاش منو فقط بی اشتها میکرد کم موند بمیرم