2726
عنوان

من یک عدد مامان کم شیر هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 149 بازدید | 20 پست

عزیزم خودتو ناراحت نکن من شیرم زیاد بود ولی از شانس بدم بچه مبخاطر رفلاکس پنهان و دیر موجه شدن من از سه ماه فقط تو خواب شیرمومیخورد الان که نه ماهشه تو بیداری سینه میزارم دهنش اصلا نمیدونه چیه چون از سن کم تو بیداری نخورد.الانم دیگه تو خواب هم بزور سینه میگیره

خدایا به همه دل خوش و تن سالم عطا فرما
عزیزم خودتو ناراحت این مسائل نکن دختر دایی منم همین مشکلو داره بچش پنج ماهشه فقط شبا یه بار شیر خودش ...

نه خیلی درگیرش نیستم ولی خوب دوست داشتم اونجوری میبود درضمن بچه منم شکر خدا وزن و همه چیش عالیه و خیلی هم تپلیه و دوست داشتنی به خاطر همین شیر خشک

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستای عزیزم اینایی رو ک پیشنهاد میدید رو بعضی هاشو امتحان کردم خیلی تاثیر نداره من دوست داشتم بچم ش ...

وای من چقدر اصرار الکی کردم رو شیر خودم و آخرش هم نتیجه ش رو دیدم عزیزم شما نکن ..  دکتر به من گفت کم خونی داری شیر شما به درد بچه نمیخوره ، اینقدر حرف این و اون گوش دادم و شیر خودمو فقط دادم نتیجه ش الان یه بچه چهارساله ضعیفه .. ای کاش ای کاش اصرار الکی نمی کردم الان بچه م رشدش هم عالی میشد هر روز دکتر نبودم 

2728
وای من چقدر اصرار الکی کردم رو شیر خودم و آخرش هم نتیجه ش رو دیدم عزیزم شما نکن ..  دکتر به من ...

نه من از همون روزای اول شیر خشک کمکی دادم اصراری هم نداشتم تازه برای اینکه اگه ی موقع کاری داشته باشم بچمو بزارم هم راحتم ولی خب ته دلم دوست دارم شیر خشک نمیدادم