2410
2553
عنوان

من یک عدد مامان کم شیر هستم

149 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها من بچه ام ۶ ماهشه  روز اول زایمان ی قطره شیر نداشتم تا ۳ روز بعد ۳ روز ی دفعه سینه هام پرشیر شد به حدی ک سفت شد و برام فشار دادن کلی شیر ریخت بیرون از اون روز ی سینم توش شیر نیومد من با ی سینه شیر دادم بعد ی ماه شیرم کم شد من سینم رگ نمیاد به شاید کلا الان بچم ۲ الی ۳بار شیر خودمو بخوره شیر خشک میدم همیشه غصه میخورم احساس ناتوانی میکنم بعضی چیزا را امتحان کردم خوردم ولی شیرم اینقدر تغییری نکرده مثلا اصلا سینه های من گنده نمیشه مثه خانمایی ک شیر میدن

ربطي به سايز نداره خاهر من با سايز٦٥ انقد شير داشت همه رو تختيش شيري ميشد هر سري بايد ميشست

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

کپسول شیرافزا خوردی عزیزم?

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من کپسول شیرافزا میخوردم،دلستر زیاد میخوردم،کلا مایعات زیاد میخوردم،ماهی زیاد میخوردم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی
2714

بعضیاکلاکم شیرن من خودم یکیش کلیم سعیموکردم ولی بدنم اینجوریه دیگ چاره ای نیس شیرخشک میدم منم ولی غصه نمیخورم عذاب وجدانم ندارم وقتی نمیشه نمیشه دیگ زورکی ک نیس 

وخدایی که بشدت کافیست

سمنو و بادوم و جوونه شیر رو واقعا زیاد میکنه، مدام بخور تا ان‌شالله نتیجه ش روببینی ، از بودن بچه ت لذت ببر به شیر فکر نکن😉

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
زیاد

پس مثل من شدی توام،من اوایل که خوردم سینه هام پر شدن،بعدش دیگه اثر نکرد که نکرد

عزیزم خودتو ناراحت این مسائل نکن دختر دایی منم همین مشکلو داره بچش پنج ماهشه فقط شبا یه بار شیر خودشو بهش میده  اژ شیر خشکم خیلی راضیه وزنگیری بچش خوب شده وخوابشم عالیه الکی خودتو معذب وناراحت کنی همینم که هست خشک میشه

عزیزم لابد کم خونی داری ، اصرار نداشته باش رو شیر خودت ... اشتباه نکن وقتی شیر نداری حرص نخور الهی شکر شیر خشک هست و بچه گرسنه نمی مونه ، بعدها متوجه میشی چقدر الکی حرص خوردی 

2706