1421
1363
عنوان

من یک عدد مامان کم شیر هستم

143 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها من بچه ام ۶ ماهشه  روز اول زایمان ی قطره شیر نداشتم تا ۳ روز بعد ۳ روز ی دفعه سینه هام پرشیر شد به حدی ک سفت شد و برام فشار دادن کلی شیر ریخت بیرون از اون روز ی سینم توش شیر نیومد من با ی سینه شیر دادم بعد ی ماه شیرم کم شد من سینم رگ نمیاد به شاید کلا الان بچم ۲ الی ۳بار شیر خودمو بخوره شیر خشک میدم همیشه غصه میخورم احساس ناتوانی میکنم بعضی چیزا را امتحان کردم خوردم ولی شیرم اینقدر تغییری نکرده مثلا اصلا سینه های من گنده نمیشه مثه خانمایی ک شیر میدن

ربطي به سايز نداره خاهر من با سايز٦٥ انقد شير داشت همه رو تختيش شيري ميشد هر سري بايد ميشست

كوچك رويايي من دنيا اگر خودش را بكشد نميتواند به عشق من به تو شك بكند.تمام بودنت را حس ميكنم 

کپسول شیرافزا خوردی عزیزم?

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

خانوم هایی که  میخوان  زیباتر و جوان  تر از  همیشه  به  نظر بیان اینجا 

میتونید  از تخفیفات  پاییزه  هیجان  انگیزی استفاده  کنید

1390

من کپسول شیرافزا میخوردم،دلستر زیاد میخوردم،کلا مایعات زیاد میخوردم،ماهی زیاد میخوردم

❤❤اگر به دنبال موفقیت نروید خودش به دنبال شما نخواهد آمد❤❤تاریخ شروع:98/4/1......قد:176.....وزن اول:75.600..........وزن فعلی:70/850                 هدف اول:70🔒تاپیک لاغری خانومای 85کیلویی

سمنو و بادوم و جوونه شیر رو واقعا زیاد میکنه، مدام بخور تا ان‌شالله نتیجه ش روببینی ، از بودن بچه ت لذت ببر به شیر فکر نکن😉

گرمسلمان!گرمسیحی!گریهود!آدمی باشید،مذهب هرچه بود!♌️
1376
زیاد

پس مثل من شدی توام،من اوایل که خوردم سینه هام پر شدن،بعدش دیگه اثر نکرد که نکرد

عزیزم خودتو ناراحت این مسائل نکن دختر دایی منم همین مشکلو داره بچش پنج ماهشه فقط شبا یه بار شیر خودشو بهش میده  اژ شیر خشکم خیلی راضیه وزنگیری بچش خوب شده وخوابشم عالیه الکی خودتو معذب وناراحت کنی همینم که هست خشک میشه

اینقده بدم میاد وقتی دارم روی آهنگ میخونم خواننده هه اشتباه میخونه!                                              وقتی زنی ریمل نزده بدون نقشه کشیده یه جایی گریه کنه!                                                                   نفهمی دردیست که فرد رانمیکشد اما اطرافیان را دق مرگ میکند                                                         بعضی از آدمها یک مدت کنارت هستند بعد از مدتی از کنارت به روی اعصابت نقل مکان میکنند                       

عزیزم لابد کم خونی داری ، اصرار نداشته باش رو شیر خودت ... اشتباه نکن وقتی شیر نداری حرص نخور الهی شکر شیر خشک هست و بچه گرسنه نمی مونه ، بعدها متوجه میشی چقدر الکی حرص خوردی 

1427

عزیزم خودتو ناراحت نکن من شیرم زیاد بود ولی از شانس بدم بچه مبخاطر رفلاکس پنهان و دیر موجه شدن من از سه ماه فقط تو خواب شیرمومیخورد الان که نه ماهشه تو بیداری سینه میزارم دهنش اصلا نمیدونه چیه چون از سن کم تو بیداری نخورد.الانم دیگه تو خواب هم بزور سینه میگیره

خدایا به همه دل خوش و تن سالم عطا فرما
عزیزم خودتو ناراحت این مسائل نکن دختر دایی منم همین مشکلو داره بچش پنج ماهشه فقط شبا یه بار شیر خودش ...

نه خیلی درگیرش نیستم ولی خوب دوست داشتم اونجوری میبود درضمن بچه منم شکر خدا وزن و همه چیش عالیه و خیلی هم تپلیه و دوست داشتنی به خاطر همین شیر خشک

دوستای عزیزم اینایی رو ک پیشنهاد میدید رو بعضی هاشو امتحان کردم خیلی تاثیر نداره من دوست داشتم بچم ش ...

وای من چقدر اصرار الکی کردم رو شیر خودم و آخرش هم نتیجه ش رو دیدم عزیزم شما نکن ..  دکتر به من گفت کم خونی داری شیر شما به درد بچه نمیخوره ، اینقدر حرف این و اون گوش دادم و شیر خودمو فقط دادم نتیجه ش الان یه بچه چهارساله ضعیفه .. ای کاش ای کاش اصرار الکی نمی کردم الان بچه م رشدش هم عالی میشد هر روز دکتر نبودم 

وای من چقدر اصرار الکی کردم رو شیر خودم و آخرش هم نتیجه ش رو دیدم عزیزم شما نکن ..  دکتر به من ...

نه من از همون روزای اول شیر خشک کمکی دادم اصراری هم نداشتم تازه برای اینکه اگه ی موقع کاری داشته باشم بچمو بزارم هم راحتم ولی خب ته دلم دوست دارم شیر خشک نمیدادم

1331