2733
2734
عنوان

من یه شمرم

503 بازدید | 38 پست

الانه بچه ام رو وادار کردم بشینه عربی بخونه کفرش دراومد.هی می گه خوندم میگم کمه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

تنها راه فهمیدن عربی اینه که یه دوست پسر آبادانی بشه پیدا کرد و لاغیر

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2738
از سر عصری چیکار میکرده بچت؟

تا دو و نیم مدرسه بعد امتحان زبان داشته بعد یه چرت زده بعد باز خونده ولی یه نیمساعتی باید بیدار باشه زور کردم دوره کنه

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
ببخشید گفتم واقعا معذرت ترسیدم ب عده ای ک به این شخص احترام میزارن بر بخوره ممنون 💗

خوب کردین❤

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2706