2733
2734
عنوان

اوراق وام بانک مسکن

199 بازدید | 15 پست

کسی اینجا برای خرید خونه اوراق خریده؟میخوام بدونم وقتی اوراق بانک مسکن بخریم میتونیم خونه ی وام دار هم بخریم؟یا فقط یه وام باید باشه

خدایا شکرت هزاربار

اوراق مال همون وام مسکنه دیگه.  دو تا وام مسکن رو یه خونه نمیدن که. وام قبلی باید تسویه بشه وام جدید بگیری.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
از کجا اخه؟

مهر اقتصاد تا قبل عید وام میداد خواهر من ۶۰ تومن گرفت. یه سر بزن ببین چجوریه. رسالت هم وام قرض الحسنه داره .البته قوانین مملکت ما از امروز تا فردا تغییر میکنه.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
پول گذاشت خواهرت بمونه؟

یه مبلغ کمی گذاشت بعد خونه خرید سند خونه رو برد بهش دادن.میگفت تا صد تومن هم میدن. 

از شرایط وامش اطلاع داری؟مهراقتصاد منظورمه

نه بخدا دقیق نپرسیدم. فقط میدونم یه مبلغی گذاشت بعد خونه رو که خرید قولنامه رسمی برد و ضامن و چک برد بعد کپی سند هم برد بهش دادن. 

2706