2726
عنوان

چکار کنم زودتر زایمان کنم

507 بازدید | 38 پست

سلام من هفته ۴۰هستم بارداری اولمه میخوام طبیعی باشه ولی هنوز دردی سراغم نیومده همه راه ها امتحان کردم ورزش میکنم همش ولی خبری نیس که نیس .سونو برام تاریخ ۲۵زده ولی به حساب پریودهام میشه ۲۹فروردین .موندم چکار کنم دوست دارم زودتر زایمان کنم بچمو ببینم .میترسم دیر بشه بچه مدفوع کنه .چکار کنم 

نی نی گل پسر من علیرضا بعد ۹ماه روز ولادت حضرت علی اکبر زمینی شد و زندگی ما رنگ جدیدی گرفت خدایا این نعمتو از هیچ زنی دریغ نکن بهترین حس مادرشدنه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من الان از دکار اومدم برا منم تاریخ زایمان زده ۲۵ فرودین ازم نوار قلب گرفت خوب بود با حرکات بچه گفت نهایت سه شنبه وامیستیم بعد بستری میکنیم سرم فشار میزنیم 

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
2728

بیا تو این تاپیک این خانم ماما هسنن ازشون بپرس حتما کمکت میکنه

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 
عزیزم هفته 40 رو تموم کردی ؟

نه هنوز چند روز دیگش مونده 

نی نی گل پسر من علیرضا بعد ۹ماه روز ولادت حضرت علی اکبر زمینی شد و زندگی ما رنگ جدیدی گرفت خدایا این نعمتو از هیچ زنی دریغ نکن بهترین حس مادرشدنه .
من الان از دکار اومدم برا منم تاریخ زایمان زده ۲۵ فرودین ازم نوار قلب گرفت خوب بود با حرکات بچه گفت ...

عه خوش به حالت منکه هر موقع میرم میگن هنوز جا داری تا ۱هفته بعد اردیبهشت 

پیاده روی زیاد.چای دارچین زنجبیل.شربت زعفرون .خرما.نزدیکی.دوش آب گرم .نوک س ی نه هاتوماساژبده

روغن کرچک یه کم بریزتوآب شیرین کن بخورروده هات تخلیه شن .

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
پياده روي نگران نباش مياد دعا بخون براش ان شاء الله كه سالم و سرحال بدنيا مياد

همش در حال راه رفتن هستم تو خونه ورزش میکنم سوره انشقاق هر روز میخونم .بازم نمیدونم کی بیاد 

پیاده روی زیاد.چای دارچین زنجبیل.شربت زعفرون .خرما.نزدیکی.دوش آب گرم .نوک س ی نه هاتوماساژبده روغن ...

همه اینا رو امتحان کردم نتیجه ای نداشته😕

همش در حال راه رفتن هستم تو خونه ورزش میکنم سوره انشقاق هر روز میخونم .بازم نمیدونم کی بیاد 

ببين دير نشده 

نگران نباش

بزودي مياد

زيادم ورزش شديد و سنگين نكن كه بند ناف بچه دور گردنش نپيچه

ديگه الان فكر كنم هر هفته دكتر بهت سونو بده تا از سلامتش مطمئن بشه

بقيه ش رو بسپار به خدا

یا صاحب الزمان ادرکنی
عه خوش به حالت منکه هر موقع میرم میگن هنوز جا داری تا ۱هفته بعد اردیبهشت 

بهم گفت باید سونو فیزیکال انجام بدی اگه تا پنجشنبه میخوای بمونی

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
2706