2733
2734

تو گوشبم بود  دیدم یدفعه عکسام نمیاره   زده not instert    در اوردم امتحان کودم شناسایی نکرد   ی رم دیگ انداختم  تو گوشبم   اورد   ممکنه رمم نسوخته باشه   

ولی یدفعه که انداختم   گفت you have to fix it   اطلاعات مهمی داشتم چ کنم😢😢😢

😐قد ۱۶۰): وزن ۵۰/:   هدف ۵۴:/  😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بدون اینکه دستکاریش کنی بده موبایلیا ریکاوری کنن برات.

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....

رم گارانتی مادام العمر داره به شرطی که جعبه شو دور ننداخته باشی و ضمانت نامه شو داشته باشی می بری میدی شرکتی که اون برندو پشتیبانی میکنه برات عوض میکنن بدون هزینه 

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
رم گارانتی مادام العمر داره به شرطی که جعبه شو دور ننداخته باشی و ضمانت نامه شو داشته باشی می بری می ...

حالامشکل اطلاعات وعکساشه....

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....

اگه نسوخته باشه فرمتش کن بعد می تونی با یه سری نرم افزارای ریکاری مقداری اطلاعاتو برگردونی اگه با رم ریدر وصلش کنی به کامپیوتر بهتر جواب میده

توجه توجه- من آقا هستم - آخشاو
2738
مال منم قبل از عید سوخت ۲هزار و خورده ای عکس و فیلم خودمون و دخترم توش بود ی هفته زار میزدم.منم همین ...

با ریکاوری بر نمیگرده دارم سکته میکنم

اگه سوخته باشه نه هیچ کاریش نمیشه کرد من کلی جا بردمش نشد.خودت بزن کامپیوتر اگه بیاره نسوخته اگه نیا ...

اخه یه رم دیگ به گوشیم زدم تو گوشیم اورد   خب مگه میشه شناسایی نکنه گوشی 😔

عزیزم وقتی شناسایی نمیکنه یا ویروسی شده یا سوخته

اا  من فلشم ویروس داست ی فیلم از اون ب ومم زدم  ممکنه ویروس باش؟ اگه ویروس باش اطلاعانم بر میگرده عکسام؟

2706