2726
عنوان

شومینه

| مشاهده متن کامل بحث + 1725 بازدید | 28 پست
انجام ندادم ولی هیچ دلیلی نداره نشه خب لوله به سقف باشه 

مرسی عزیزم به مظر خودم هم باید بشه ولی شوهرم یکم محتاطه ،فکر کنم از اداره گاز یا آتشنشانی هم بپرسیم شاید راضی بشه😤

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خانومی شومینتون رو تخریب کردین؟اخه منم خونم شومینه داره میخوام تخریب کنم

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
خانومی شومینتون رو تخریب کردین؟اخه منم خونم شومینه داره میخوام تخریب کنم

بله عزیزم خراب کردیم و به جاش یه لوله بخاری گذاشتیم 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
بله عزیزم خراب کردیم و به جاش یه لوله بخاری گذاشتیم 

عزیزم میشه یه عکس بدی از اون دیواری ک شومینه داشت؟ اخه خونه ی ما طبقه ۴ هست و انگار ک کلا طبقات لوله اش تا طبقه مو اومده؟واسه شما طبقه چنده ؟اون دیوار چطور شد

میشه واسه مامان شدنم یه صلوات بفرستی؟🥹💜مادر شدن یعنی: دوتا قلب تو بدنت بتپه 😍 خدایا میشه به همین زودیا دوتا قلب تو بدنم بتپه💞
عزیزم میشه یه عکس بدی از اون دیواری ک شومینه داشت؟ اخه خونه ی ما طبقه ۴ هست و انگار ک کلا طبقات لوله ...

ما طبقه دوم هستیم و دوتا لوله بود یکی برا طبقه پایینی یکی برای خودمون ،پنج سانت اختلاف سطح پیدا کرده که خیلی چیز خاصی نیست بزار الان عکس میفرستم 

خیلی خوب شده عزیزم .. دستت درد نکنه لطف کردی😍

شومینه برقی ازجمله تجهیزات گرمایشی به حساب می آید که با تبدیل نیروی برق به گرما، موجب گرم شدن محیط می شود.

نقش جذاب شومینه ها دردکوراسیون منازل و مکان های عمومی باعث شده است که از این وسایل گرمایشی در محیط های مختلف استفاده شود.

برخی ازمزیت های این محصول:

یکی از مهم ترین مزیت های شومینه های برقی، استفاده از سوخت پاک برق و عدم نیاز به هیزم و گاز و یا سایر سوخت های فسیلی است. از این رو، این مدل از شومینه های برقی با تولید گازهای گلخانه ای همراه نبوده و کیفیت پاکی را برای هوا به ارمغان می آورند.

مزیت دوم شومینه های برقی، آسان بودن فرآیند نصب و استفاده می باشد. درواقع شومینه های برقی به نصب دودکش و لوله کشی گاز نیازی ندارند.

ایمنی بالا، دیگر مزیتی است که استفاده از شومینه های برقی به همراه دارد. شومینه های برقی، خاکستر و گاز سمی تولید نکرده و همچنین اکسیژن محیط را مصرف نمی کنند.

همچنین سیستم کنترل هوشمند و توان حرارتی بسیار خوب و راندمان بالا، از دیگر مزیت های خرید شومینه مدرن و استفاده از شومینه های برقی می باشد.

خرید شومینه برقی دکوراچی