2733
2734
عنوان

شومینه

1726 بازدید | 28 پست

دوستان ما تازه اومدیم خونه خودمون اینجا شومینه داره و تو هال جایی برا بخاری گذاشتن نداره حالا سوالم اینه امکانش هست شومینه رو خراب کنیم از همون راه لوله اون بخاری کار بزاریم؟

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
الان بیشتر با شومینن بخاریم خطر خودش داره

والا بچه کوچیک هم دارم کلا به نظرم قشنگ نیست ☹️

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
2738
اره چرا نشه

شما خودت انجام دادی یادی ی کسی انجام بده چون لوله از سقف هست من خودم به شخصه ندیدم

دایی من که نکرد شومینه رو خراب کنه لوله از توش رد کرد زد به بخاری😂البته شاید این روش ایمن نباشه&nbs ...

اره اینطوری زیاد دیدم ولی خب چه کاریه خراب کنم حداقل ۶ماه از سال جام بازتر میشه الان جای میز نهار خوریم نا جوره اون خراب شه میزم میره کنج

پکیج نداره،؟

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
وای عجیجم چن سالشه

چهار ساله و هشت ساله جفتشون هم پسرن و اعتباری نیست بهشون میترسم خرابکاری کنن یا چیزی بندازن توش

2706