2737
2734

همین الان اومدم خانما برای مشکل پریودیم که نامنظمه رفته بودم 21 سالمه متاهلم یه پسر دارم وچاقم هستم

از ارامشم پرسیدن از خنده هات گفتم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نوشته

شکل واندارهو اکوژنیسته رحم درحد طبیعی است وابعاد ان دربرش میدساژیتال 79.33 میلیمتر است

اندومتر نمای طبیعی داشته وضخامت ان 9 است 

ابعاد تخمدان راست 35.19 وسمت چپ 35.18 میلیمتر بوده عارضه خاصیر ادنکسها دیده نشد

فولیکول فعالی درتخمدان دیده نمیشود 

نظریه PCO

از ارامشم پرسیدن از خنده هات گفتم
2738

تنبلی تخمدان داری pcod,جای نگرانی نیست ، با ورزش و متفورمین و رژیم پریودیتم سامان میگیره ، ورزش و کاهش وزن و بهت واقعان توصیه میکنم 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
تنبلی تخمدان داری pcod,جای نگرانی نیست ، با ورزش و متفورمین و رژیم پریودیتم سامان میگیره ، ورزش و کا ...

عزیزم منم تنبلی دارم قند ناشتامم ۹۵ دکتر چیزی نداد فقط امپول پروژسترون داد که پریود بشم ..میتونم متفورمین بخورم ؟میترسم بخاطر تنبلی قندم بالا بره

گاهی گمان نمیکنی وخوب میشود...گاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود....
عزیزم منم تنبلی دارم قند ناشتامم ۹۵ دکتر چیزی نداد فقط امپول پروژسترون داد که پریود بشم ..میتونم متف ...

آره ، فقط از کم نصف با نهار تا یه هفته هفته بعد یدونش کن، برای ماهایی که تنبلی داریم خیلی رو متابولیسم تاثیر خوب داره شمام اگه اضافه وزن نداری ، حتمان ورزش و دو تو برنامه روزانت بزار ، 

خدا تو زندگیم معجزه کرد میشه برای سلامتی و عاقبت بخیریمون صلوات بفرستین بعد ۸ سال ناامیدی پسرم نور امید شده واسه من و باباش ❤ دخترم دومین معجزه زندگیم خوش اومدی بسرنوشتمون ❤
2706