2726
عنوان

شوهرم خونه خالم تنهام گذاشت

| مشاهده متن کامل بحث + 483 بازدید | 26 پست

آخه واقعا از صبح تا غروب بشینه خونه خاله ات چیکار من خونه خاله خودمم صبح تا شب خسته میشم معلومه که میزنم بیرون آدم یا باید یکی دو.ساعت بره جایی یا جشن و مهمونی خاصی برقرار باشه که بیشتر بمونی یه جا

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
خب با خودم بره من مشگلی ندارم

خیلی،سخته که همیشه هر ساعت همه جا انتظار داشته باشی با هم باشید شما هم یه وقتهایی برای خودت تنها در نظر بگیر

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

من اولایل نامزدی ک سنم کم بود اینجور بودم یعنی شوهرم ی ثانیه بدون من میرف جایی سکته میکردم بعد با خودم فک کردم اونم ازادی یکی دوساعتی واسه خودش باید داشته باشه چیه هردقیقه پیش هم باشیم 

من اولایل نامزدی ک سنم کم بود اینجور بودم یعنی شوهرم ی ثانیه بدون من میرف جایی سکته میکردم بعد با خو ...

نمیدونم چجوری منظورمو برسونم بهت الان احساس خفگی میکنم احساس میکنم برام ارزش قایل نیست

نمیدونم چجوری منظورمو برسونم بهت الان احساس خفگی میکنم احساس میکنم برام ارزش قایل نیست

اصلا این فکرارو نکن کلا مردا دوست دارن چن ساعتی باخودشون تنها باشن مث ما زنا ک دوست داریم بعضی موقعا تنها باشیم