2733
2734

چقدر فکر کنی بهش خواب خوراک نداشته باشی ...همش تو ذهنت باشه ک نینی تو دلمه ...یهو بری ببینی هیچی نیس..فقط خیالبافی محض بوده....

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط غصه نخور عزیزم انشالله میاد اون روز خوب برای همه منتظرا

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 

تو این گرونی و وضعیت داغون واقعا اینقد اوضاع مالیتون خوبه که دغدغه بچه دارین اینقد من باید ای وی اف بشم اوضاع مالی مون هم خوبه ولی همش دو دلم که چیکار کنم استارتر جان طرف ۱۰ ساله منتظره اینجوری ناامید نیست که تو هستی این عجله واسه چیه 

2738

عزیزم اصلا غصه نخور به وقتش خدا میده

بخدا منم هر ماه که پریود میشدم افسرده میشدم

الان باردارم اما اونقدری ام که فکر میکردم خوشحالی نکردم چون واسه بارداری و بچه داری همیشه وقت هست

چندوقت اقدامی ؟

یه سال

منم مامان شدم بلاخره...۱۵ اسفند تستم مثبت شد...😍..۱۷ اسفند تیتر بتا مثبت..۲۶ آبان بغلش گرفتم دخترمو 😄😍چ روز خوبی بود ‌‌‌...انشالله قسمت همه منتظرا
منم یه سال ،بدون هیچ مشکلی

😢😢😢😢😢😢😢اینقدر همه رو تو شهر ادم میبینیه بچه باهاشونه رااااحت و سرخوش..اونوقت واسه ما سخترین کار دنیاس یه بچه

😢😢😢😢😢😢😢اینقدر همه رو تو شهر ادم میبینیه بچه باهاشونه رااااحت و سرخوش..اونوقت واسه ما سخترین ک ...

آره سخته من تصمیم گرفتم دیگه بهش فکر نکنم باشگاه میرم تمرکزمو گذاشتم رو این که سیکس پک شم دیگه ب بارداری فکر نمیکنم ،سی سالمه استرس سنمو داشتم ک دیگه ندارم

یه دختر دارم شاه نداره 😍👸

گل محمدی دم کن یا تو چایی بریز بخور،شیر موز و عسل و کنجد و هرچی میتونی گرمی بخور بدنت گرم بشه راحت بچه دار میشی،به شوهرتم بده حتما،من و شوهرم گل محمدی بخاطر رفع یبوست میخوردیم ولی انقد رومون تاثیر داشت ناخواسته بچه دار شدیم

2706