2726
عنوان

پس چرا حال من خوب نمیشه😢باردارم

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 22 پست

باز خوبه از یخچال بدت میاد.من از تمام خونه و شوهرم بدم میاد.دوروزه خونه مامانمم شوهربیچارمم ندیدم.دلم براش کبابه😭😭

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
منم حالم بده افسرده و ناراحتم حوصله هیچکاریو ندارم غذا نمیخورم لبخند نمیزنم زندگیم ریخته کلا ب ه ...

اوه شما ک تقریبا اوایلشی😷😰خدا ب دادت برسع گلم

باید سوخت و ساخت تا زمان تولد😆

خدایا بی نهایت سپاسگذارم بابت دخترقشنگم ک تو دلم گذاشتی😍خودت مراقبش باش ک دیگه سقط نشه😢لطفا برای سلامتی نی نی م صلوات بفرستین ممنونم❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اخه اونجوری همسرم چیکار کنه...غذا اینا منظورمه  البته الانم 90 درصد مواقع ساندویچ یا همبرگر می ...

من خودم کمردرد داشتم یه ماهی رفتم موندم پیش مامانم🙂 البته من شوهرم ناهاراش تو شرکته، البته ما ۱۰ ساعت مسافت داریم باهاشون، تهوعم مثل شما زیاد نبود سر ۳ ماه تموم شد ولی میدونم خیلی سخته😥 منم تنها بودم سختم بود.

من نشستم بروی می بخری برگردی/ترسم اینست مسلمان شده باشی جایی...
باز خوبه از یخچال بدت میاد.من از تمام خونه و شوهرم بدم میاد.دوروزه خونه مامانمم شوهربیچارمم ندیدم.دل ...

عزیزم من از بوی خونه هم بدم میاد تقریبا

خیلی ببخشید شوهرم غذا میخوره میگم کنارم نیا بوی بد میده دهنت😕فک کنم ناراحتم میشه گاهی وقتا😆ولی چیکار کنم

منم مثل شما ب خونه ی خودم حساس شدم فقط...ک شوهرم میگه فقط داری ب خودت تلقین میکنی

میگم باباااا بخدا از بوشون بدم میاد...ولی بازم میگه تلقین میکنی ب خودت😕

خدایا بی نهایت سپاسگذارم بابت دخترقشنگم ک تو دلم گذاشتی😍خودت مراقبش باش ک دیگه سقط نشه😢لطفا برای سلامتی نی نی م صلوات بفرستین ممنونم❤
2728
عزیزم از کی این ویارت شروع شد من ک هییییچ علایمی ندارم

از هفته ی 7،8 اینا

من ب بوها خیلی حساسم

خونه خودمون غذا اصلااااا دوس ندارم بخورم

ولی خونه ی مامانم اینا بدم نمیاد نسبتا

عید شهرستان مامان بزرگم اینا بودیم اصلا حالم بد نبود...تا رسیدیم تهران خونه ی خودمون ، حاله بدم شروع شد😥

خوش به حالت 😌😗

الهی عزیزم

برات دعا میکنم خیلی زود باردار شی

کجای کاری من هفته ۲۷ ام روز به روز حالم بدتر میشه

نگووووو😫😭

البته من حالم بدتر نمیشه خدایی 

ولی خب دوس دارم ب هیچی حساس نباشم و میل ب غذا داشته باشم

نسبت ب اوایل بهترم شکر خدا

نگووووو😫😭 البته من حالم بدتر نمیشه خدایی  ولی خب دوس دارم ب هیچی حساس نباشم و میل ب غذا داش ...

ببین من تهوع استفراغم از ماه پنجم کمتر شد ولی تبدیل شد به ترش کردن که کمتر عذاب نمیده، ضعف و خستگیمم همچنان هست پ درد لگن هم گاهی چن روز هست و بعد میره باز میاد😬کلا دپست دارم زودتر بزام تموم شه

Shake it! shake it!