2733
2734
عنوان

پس چرا حال من خوب نمیشه😢باردارم

287 بازدید | 22 پست

بچه هل مگه تا 3 ماهگی نبود همه ی حال بدیا😢

الان 10 روزه رفتم توماه 4

ولی حالم خوب نیس

از بوی یخچالمون حااااااااااااالم ب هم میخوره😢چیکااااار کنم...کثیف نیستا

اتفاقا چن وقت پیش همسرم گفت بزار بشورم داخل یخچالو ... شست ولی همچنان از بوش حاللللللم بهم میخوره😢بوی فریزر

اشتها هم ندارم....همش تو خونه تنهام😢

مامانمم ی شهر  دیگس...نزدیکم نیس ک تند تند برم خونش😢

هیچیییی نمیخورم تقریبا😢چیکار کنم؟کی خوب میشه این حالات بد

خدایا بی نهایت سپاسگذارم بابت دخترقشنگم ک تو دلم گذاشتی😍خودت مراقبش باش ک دیگه سقط نشه😢لطفا برای سلامتی نی نی م صلوات بفرستین ممنونم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوش به حالت 😌😗

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2738

جدیدا هم کمر درد دارم مخصوصا زمانی ک زیاد دراز کشیدم....یخرده هم حالت پریودی

نمیدونم طبیعیه یا ن

خدایا بی نهایت سپاسگذارم بابت دخترقشنگم ک تو دلم گذاشتی😍خودت مراقبش باش ک دیگه سقط نشه😢لطفا برای سلامتی نی نی م صلوات بفرستین ممنونم❤
منم تهوع دارم....ولی غذامیخورم بزور

الللللللهی عزیزمممم بعده 6 سال داری مامان میشییی😍😍😍چه خووووب 

هزار مااااشالا خدا حفظش کنه😍

منم حالم بده افسرده و ناراحتم

حوصله هیچکاریو ندارم

غذا نمیخورم

لبخند نمیزنم

زندگیم ریخته کلا ب هم با این تهوع لعنتی اه

لطفا برام۵تا صلوات بفرستید🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹
کاش یه مدت کوتاه بری پیش مامانت هوات عوض شه

اخه اونجوری همسرم چیکار کنه...غذا اینا منظورمه 

البته الانم 90 درصد مواقع ساندویچ یا همبرگر میخوره😕😕😕😕😕😕

بعد عید اونجا بودیم😕نمیشه همش رفت 

نمیدونم والا

الللللللهی عزیزمممم بعده 6 سال داری مامان میشییی😍😍😍چه خووووب  هزار مااااشالا خدا حفظش کنه😍

اره گلم....دعاکن سالم باشه وخوب رشدکنه.....انشالله خدابچه شماروهم حفظ کنه.....😘😘😘😘

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2706