2737
2739

چه کنم برا حل این مسله؟ خیلی رنج آوره

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

محلشون نذار

زیاد بها میدی احتمالا

من سرکارم این حسو داشتم.بی محلی میکنم الان

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

با بقیه زیاد شوخی نکن و اجازه نده باهات شوخی کنن شوخی زیادی و مسخره کردن باعث میشه کوچیک بشی 

سعی کن اطلاعات عمومیتو بالا ببری درمورد چیزایی ک اطلاع نداری نظر نده و سعی کن کم حرف بزنی و حرف بیخود نزنی برا حرفات دلیل و سندداشته باشی 

کم گوی و گزیده گوی😊

❤وخدایی که به شدت کافیست.......
2738
رفتار خودت حتما یه جوریه که واکنش اطرافیان اینه

چه جوریه؟

چه جوری باشه آدم ، حسابش نمیکنن؟؟

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
حتماکم حرفی یا اینکه توجمع نظرنمیدی .یاهرچی اونامیگن تومیگی چشم اره شماراس میگی.تاییدزیادی دیگران(

تاحدی ...کلا فن بیانم قوی نیس

من فکر میکنم به رفتار خودتون برمیگرده. شاید یه رفتاری هست که باعث این اتفاقه

شما کیو حساب میکنی؟ اطرافیانت چه کسی رو حساب نمیکنن؟

ب نظرم عزیزم مهربونی بیش از باعثشه 

هم بقیه ازت سو استفاده میکنن هم چون اخلاق خوب دیدن ازت ب خودشون این جرات میدن ک هرجور بخوان برخورد کنن و طرفو ادم حساب نمیکنن

باید ب نظرم جدی تر بود 

من خودم بیش از حد مهربونم ب نظرم اصلا خوب نیست

حالا دارم رو خودم کار میکنم ک نباشم‌

مثلا دارم از گشنگی میمیرم برفرض خونه ی خالمم میگه غذا بیارم میگم نه باید این جراتو بدیم ب خودمون ک نه میخورم مرسی بیار

2706