2726

واقعا كسي دلش ميكيره نياز به درد و دل داره كسي تابيكش نميره؟؟؟؟؟

تانريم يالنيزجا سندن رجا ادييوروم ..... يارديم اد بانا........  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه

چون برای سرگرمی میایم

حقوق نمیگیریم که وظیفه داشته باشیم وقت صرف کنیم.

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2728

من کجام؟؟؟

چیشده؟

با نمک بودن با بیشعور بودن فرق داره😏رُک بودن با بی ادب بودن فرق داره😏اجتماعی بودن با لَش و چتر بودن فرق داره😏زرنگ بودن با مارمولک بودن فرق داره😏و تمام مشکلات ما بخدطر عبور از این مرزهاست😏اجتماعی بودن با همه صحبت کردن نیست😌اجتماعی بودن یعنی بدونید،کجا و با چه کسی،از چه کلام و لفظی استفاده کنیم😊

نميدونم جرا هر كاري ميكنم نميتونم احوالاتم رو مديريت كنم. با اينكه آدمي بودم كه همه براي هر كاري ازم مشاوره ميكرفت ولي الان نميتونم شايدم اصلا ذوق و شوقي براي آينده ندارم. با اينكه هم همسرم رو دوس دارم و هم زندكيمو و هم بجه ام رو ولي اصلا انكار نه انكار كه من واسه رسيدن به شوهرم و داشتن بسرم جقدر سختي كشيدمو براي خواسته ام تلاش كردم. اصلا احساس خوشحالي نميكنم.. هر كاري كه انجام ميدم فقط جند لحظه و نهايتا جند ساعت بهترم ميكنه. حس ميكنم به بن بست رسيدم. 

چند وقته اینجور شدی؟؟متاهلی؟

آره عزيزم. تقريبا از وقتي زايمان كرده بودم يعني سي ماه بيش. ولي يكم بهتر شده بودم. الان تقريبا سه ماهه حس ميكنم ديكه هيج جيزي واسم ارزش نداره. 

منم یه مدت اینجوری بودم البته هنوزم یه ذره هستم

خیلی کلافه بودم..بی دلیل عصبانی میشدم،بی دلیل گریم میگرفت..شوهرمو هم خیلی اذیت کردم تا اینکه خودش اومد گفت تو چت شده؟یه مدته اخلاقت عوض شده..سرکوفت میزنی بهم و ...

منم به خوم اومدم..دیدم راست میگه خوب که فکر کردم دلایل عصبانیمو فهمیدم..یکیش بخاطر مرگ خالم بود که مادرم افسرده شده بود و این بدونه اینکه خودم متوجه بشم تاثیر گذاشته بود رو اخلاقم..یکی دیگم بخاطر بی نتیجه موندن ای یو ایم بود..و یکی دیگه بخاطر بیرون نرفتنمون توی ایام عید و همش تو خونه بودیم

چی میگی تو😤😤😤😤
2706