2733
2734
عنوان

نظر سنجی اسم نی نی👶💝

247 بازدید | 21 پست

سلام هنوز نمیدونم نی نی دختره یا پسر ولی از هر کدوم دوتا انتخاب کردم کدوم بیشتر میپسندید😍🤗 اسم خودمم پریسا اسم شوهرمم امیر

تعداد رای : 27
نظرسنجی
السا
16
59%
پرستش
4
14%
پرهام
4
14%
مهرسام
3
11%

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خیلی دوستش دارم کوتاه و خوش آوا

بله خیلی نازه

دعا کن هفته بعد ک‌میرم سونو قلبش تشکیل شده باشه و سالم باشه 

ماه بعدش جنسیتش دختر باشه بتونم السا رو بذارم

خدا حال همه رو خوب کنه..
بله خیلی نازه دعا کن هفته بعد ک‌میرم سونو قلبش تشکیل شده باشه و سالم باشه  ماه بعدش جنسیتش دخ ...

ای جااانم،دعا میکنم گلم،ولی مطمئن باش تشکیل شده منم خیلی استرس داشتم ۶هفته رفتم تشکیل شده بود😍شوهرمم عاشق دختره

2738
بپرس گلم

من‌پنجشنبه هفته قبل یعنی ۱۵ فروردین رفتم ازمایش گفتن مثبته و بتات ۱۷۰ هس

شنبه هفته قبل رفتم دکتر باز برام ازمایش نوشت ک بتام ۸۰۰ بود

دکترم گف دوهفته دیگه بیا سونو

یعنی چند هفته هس؟ 

بعد اینکه سونو برا قلبه یا ساک حاملگی؟

خدا حال همه رو خوب کنه..
اخرین تاریخ پریودت یادته؟ مثلا من ۲۱بهمن شدم

اجی‌من ماه دی و بهمن پریودیم عقب افتاد خیلی .مثلا دی ۴۸روز کشید ک اخرش امپول زدم، بهمن ۴۱ روز کشید که قرصLDخوردم 

هیچوقت سابقه پریودی اینجوری نداشتم

من ترسیدم،فهمیدم یکم تنبلی تخمدان پیدا کردم

رفتم دکتر گفتم میخام اسفند اقدام کنم برا بارداری.اولین بار اقدامم هست میخام سریع باردار بشم

۱۵ اسفند پریود شدم ۲۰ اسفند تموم شد دکتر بهم‌کلومیفن داد رفتم سونو واژینال فولیکولم ۲۲/۷بود و اندازش خیلییی خوب بود

دوتا امپولhcgزدم و تا سه شب اقدام کردم

خدا حال همه رو خوب کنه..
پس قلبش تا هفته بعد تشکیل شده؟؟؟

تو الان ۵هفته ای وایسا دوهفته دیگه برو ک ۷هفته بشی عزیزم قلبش و ساک باهم دیده میشه ،زمان تقریبی زایمانتم ۲۲اذر میشه،سونو هم ک بری سن دقیق جنین و بهت میگه گلم😍بسلامتی زایمان کنی اجی گلم

2706