2733
2734
عنوان

دلم خيلي كرفته. نميدونم جرا

75 بازدید | 8 پست

سلام بجه ها. دلم بدجوري كرفته. اصلا هم نميدونم جرا. احساس ميكنم خيلي بي هدف شدم يا بهتر بكم هدفم رو كم كردم. بي انكيزه شدم و اصلا هيج كاري حالم رو خوب نميكنه. 

تانريم يالنيزجا سندن رجا ادييوروم ..... يارديم اد بانا........  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام من هستم عزیزن مجردی یا متاهل؟

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام
2731

چیز خاصی اذیتت کرده که دلت گرفته؟؟

اره خب تامیک خیانت و اعظم و ملیحه وجملیه باشه کلا میترکه و پربازدید میشه این از اصول نی نس هس😎😃

اغثنی یا غیاث المستغیثین                       اغثنی یا رفیق من لا رفیق له                      اغثنی یا غیاث من لا غیاث له                   به داد دلم برس خدای من .                      تنها رفیق بی کسی هام
چیز خاصی اذیتت کرده که دلت گرفته؟؟ اره خب تامیک خیانت و اعظم و ملیحه وجملیه باشه کلا میترکه و پرباز ...

اره خيلي جيزا. كه نميشه جاي عمومي كفت. هر جند كه درد دل خيلياست. 

تانريم يالنيزجا سندن رجا ادييوروم ..... يارديم اد بانا........  

هر جور راحتی گفتم اگه میخای حرف بزنی اخه اینجا که کسی کسی رو نمیشناسه

2738
اهل كجايي؟  مجردي يا متاهل؟

مجرردم