2726

اره تو نت دارن هر عکسی ۱۰ تومن میگیرن فقط کله رو میزارن روش تو اینستا پره ازینا که پول میگیرن عکس آتلیه درست میکنن فقط کله رو برکیدارن من خودمم دوس دارم بدونم این با کامپیوتره نه گوشی

فتوشاپ هم نیست من فتوشاپ بلدم اینقدر قشنگ نمیشه

🌸بر چهره دلربای مهدی(ع)صلوات😍🌸🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره تو نت دارن هر عکسی ۱۰ تومن میگیرن فقط کله رو میزارن روش تو اینستا پره ازینا که پول میگیرن عکس آت ...

عزيز من اون عكسا فرق داره با اينا من دوستم دخترش و برد همين عكس و ولنتاين گرفت ازش اتليه اوا

و‌گفت: بی زارم از آن خدایی که به طاعت من از من خشنود شود ‌وبه معصیت من از من خشم گیرد پس او‌خود در بند من است تا من چکنم....
2728
خوب اينا هم عكساي آتليه رو بر ميدارن و كله يكي ديگه رو روش ميزارن ديگه

بله شايد اونجوري مه شما هم ميگيد باشه ولي تو اينستا بريد تو پيج اوا همين عكس دختره رو مي بينيد كه دورش قلبه و دوست منم عين همين و گرفت

و‌گفت: بی زارم از آن خدایی که به طاعت من از من خشنود شود ‌وبه معصیت من از من خشم گیرد پس او‌خود در بند من است تا من چکنم....

عکس ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم درخواست دوستی بدین

سلام عکس و کلیپ ماهگرد و تولد اتلیه ای درست میکنم(ب صورت انلاین میفرستم) اگه بخواید ی نمونه رایگان درست میکنم ببینید...اموزشم میدم