1147
648

بچه ها تو اين قرعه كشي تورهاي گردشگري شركت كنيد . 

خيلي جالبه هر كس جايزه خودش رو خودش انتخاب ميكنه 

اینجا کلیک کنید

1156

واااا چه بدرد میخوره؟فردا به بچش یا باید دروغ بگه یا بگه تنش مال خودت نیست 

چکارایی میکنن مردم

من 🧚🏼‍♀️پری_زاد هستم                                               بانویی که همه شادی و آرامش و سلامتی و عشق زندگیشو از چند چیز بدست آورده:                                                   ایمان،صبر،رضایت،قناعت                                                          مدیونتم خدا جون😘                                                         طرفدار ۱۰۰٪ طب ایرانی اسلامی هستم                                                  
8

خب فتوشاپه باید سر با بدن بخوره😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رو کلمه دوست دارم رمز گذاشتیم مثلا وقتی جلوی جمع نمیشه  بگه دوسم داره میگه هوا چقد گرمه از این دیونه بازیا که هر کس تو رابطه اش داره:)شاید وقتایی که بیرون بودیم روزی صد بار گرمش میشه ! حتی یادمه یروز برف میومد و باهاش قهر بودم و با فاصله از هم راه میرفتیم وسط خیابون یهو داد زد و گفت‌< ای خدا خودت شاهدی که چقدر گرمه >کسایی که دورو برمون بودن با تعجب نگاش کردن فقط من بودم که گفتم منم گرممه(:❤          رمز واقعی منو شوهرم                           

picsart برای گوشی

ps photoshop برای کامپیوتر

ولی باید بشینی بادقت سر بچه رو جدا کنی توی عکس که یکم زمان بره

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
1167

اره تو نت دارن هر عکسی ۱۰ تومن میگیرن فقط کله رو میزارن روش تو اینستا پره ازینا که پول میگیرن عکس آتلیه درست میکنن فقط کله رو برکیدارن من خودمم دوس دارم بدونم این با کامپیوتره نه گوشی

فتوشاپ هم نیست من فتوشاپ بلدم اینقدر قشنگ نمیشه

🌸بر چهره دلربای مهدی(ع)صلوات😍🌸🙏
اره تو نت دارن هر عکسی ۱۰ تومن میگیرن فقط کله رو میزارن روش تو اینستا پره ازینا که پول میگیرن عکس آت ...

عزيز من اون عكسا فرق داره با اينا من دوستم دخترش و برد همين عكس و ولنتاين گرفت ازش اتليه اوا

1183