2737
2739

من ديشب رفتم مدل تانت آيدول رو بخرم نداشت ميراكل خريدم!كسي ميدونه نسبت به اون چطوره؟و بازم خواستم پرايمر بنفيت بخرم خانمه گفت توفيسد مثل بنفيته اما آبرساني هم ميكنه اما الان سرچ ميكنم چيز زيادي راجع بش نيست!فقط از تارت راضيم😭نظرتونو بگيد شب ميرم تعويض اگه خوب نيستند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مطمعن باش لانکوم و بنفیت اصل تو ایران نیست . چون هزینه اش با دلار الان بالای400 هزار تومن هست. اونایی که تو بازار میبینی اکثرا میرن از بانه لوازم ارایش بدل میارن. به اسم اصل میفروشن .

طول میکشه تا بفهمی دوس داشتنِ آدما دست خودشون نیست ، دست هورموناشونه =)
2738
مطمعن باش لانکوم و بنفیت اصل تو ایران نیست . چون هزینه اش با دلار الان بالای400 هزار تومن هست. اونای ...

عزيزم من بالاي چهارصد خريدم همه رو بندرعباسم و فروشنده آشناست مستقيم از دبي مياره خودش

پونصدو خوردي به گمونم چون اول اسپري فيكس مك برداشتم بعد گفتم اونو نميخوام تارت ميخوام چهل تومن اضافه ...

از جای معتبر خریدی؟ تارت اصلش این شکلی نیستااا

جهل و تعصب آنقدر قدرتمند است که میتواند جنگ را به صلح،و بردگی را عین آزادی جلوه دهد.
2706