2726
سلام دوستان

من تو هفته 18 بارداری هستم. دکترم به خاطر تپش فلب بهم قرص پروپرانول داده. البته هیچ مشکل قلبی ندارم. قبل از بارداری هم ضربان قلبم حدود 80 تا 90 بوده. ولی الان گاهی به 95 تا 100 هم میرسه... در ضمن فشارم هم خوبه...

دوستان خیلی نگرانم. تو رو خدا اگه کسی مثل من بوده بهم بگه.. این قرص ضرری واسه جنین نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دیانا جون نگران نباش من همسرم دکتر داروسازه سوالتو ازشون پرسیدم گفتند اصلا نگران نباش پروپرانول یک داروی کاملا بیخطره که چون از جفت رد نمیشه هیچ آسیبی به جنین نمیزنه
2728
من هم به خاطر مصرف ایزوپرین چند روز اولش تپش قلب داشتم که دکترم گفت اگه شدید باشه پروپانول باید بخوری .. مطمئن باش که هر قرصی که تو این دوران تجویز میشه نفعش بیشتر از ضررشه .. این قرص هم از دسته قرص های سیف تو بارداریه .
سلام خانومی
اگه تا حالا نخوردی نخور
درسته ضرر نداره ولی اصلا دیگخ این قرص تو هیچ جای دنیا جز ایران تجویز نمی شه
مامان من آلمان رفته بودن اونجا قلبشون درد می گیره سابقه دارن داروها رو که به دکتر نشون می دن دکتر می گه این دارو اصلا دیگه تجویز نمی شه
حتما از چند تا دکتر بپرس
عزیزم منم ماههای آخر فشارم نوسان داشت دکترم برام تجویز کرد گفت ضرری نداره ولی من نخوردم چون با کنترل مواد غذایی بهتر شدم ولی اگر شما میبینی که مشکل داری نترس و استفاده کن .
سلام بچه ها
من حدود ده روز اول حاملگیم ( روز ۲۴ سیکلم) که هنوز نمیدونستم باردارم توی یه روز دو تا قرص پرپرانول بیست و دوتا کدئین خوردم ، الان خیلی نگرانم نمیدونم این دارو ها میتونه تو اون زمان روی جنین اثری گذاشته باشه؟ و یا هنوز جفتی تشکیل نشده بوده که دارو بخواد اثر کنه؟ اثر همزمان این دو دارو بیشتر نگرانم میکنه میترسم خدای نکرده اثر بدتری بذاره تو رو خدا هر کی میدونه یکم به من دلداری بده
سلام دیانا جون نگران نباش من همسرم دکتر داروسازه سوالتو ازشون پرسیدم گفتند اصلا نگران نباش پروپرانول ...

سلام خانومی ببخشید میخواستم بپرسم که قرص پوکسایدم تو دوران بارداری مشکل ایجاد نمیکنه؟

چون اضطراب میاد مداوم سراغم من هر دو قرص پوکساید و پرانول رو مصرف میکنم

2706