2733
2734

سلام ب همه

من پسرم ۱۸ ماهشه و چون کمی مریض شد سرماخوردگی داره برای واکنش خیلی نگرانم میگن خیلی واکسن سختیو یه سوال دارم پسرم زود بدنیا اومده و قد و وزنش نسبت ب همسن و سالاش کوتاهه. شریت کیندر اشتها اور هم میدم بهش. سوالم اینه من یه جا خوندن که نوشته بودن قطره مولتی خارجی خیلی تو وزن تاثیر داره ایا شما اطلاعاتی دارین راجبش توضیح بدین؟؟؟ 

تعداد رای : 3
نظرسنجی
۲
2
66%
۲
1
33%
پســـرم دنیامــــه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خارجم اما مولتی ویتامین نمیدم بچمم ۱۸ ماهشه 

قد و وزن نینیتو نگفتی خودت

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2731

دختر منم کوشولو موندن لامصب ده ماهس هشت ونیم وزنشه 😐😐 منم شربت زینک مولتی کیندر گرفتم یه هفتس انشالله که جواب بده البته مولتی نیو بیبی جویس میدم اهنم توش داره دندون رو هم سیاه نمیکنه توکل برخدا ببینیم چی میشه 🙄

........

عزیزم من یه دختر 11 ماهه دارم بعد از ماهها استوپ وزنی بالاخره وزنش شروع کرد یکمی بالا رفتن من فکر میکنم قطره مولتی خارجی باعثش شد تا 8 ماهگی ایرانی میدادم ولی دقتی دکترش رو عوض کردم و مولتی خارجی داد بهتر شد

2738

سلام چند بود بدنیا اومد؟منم پسرم نارس بود میشه قد و وزن ۴ ماهگی پسرتو بگی؟

درباره واکسن ۱۸ ماهگی هم چند وقت پیش یه مامان مطلب گذاشت اسکرین گرفتم الان برات میزارم

اون مولتی ویتامینم که گفتی پزشک گفت مولتی ویتامین اشتها اور نیست گاهی کمبود یک ویتامین موجب کاهس اشتها میشه و با مولتی ویتامین اون کمبود جبران و اشتها خوب میشه با مشورت دکتر مصرف کن.سرلاک معجزه اسا هم خیلییی موثره  ترکیب چند نوع سویقه توی پیچ اینستا اوا فود برو پیچ معتبریه ما ازش خرید میکنیم برو اطلاعات بگیر...

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2706