2703
2553
عنوان

من مادره بدی هسم ؟

287 بازدید | 37 پست

بچم خیلی خستم کرده همش درحال گریه کردنه سرم داره میترکه دیگه هشت ماهشه از اول ک دنیا اومد اینطوری بود کولیک شدید داشت 😭همه میگفتن شش ماهش بشه بهتر میشه چهله بگذره خوب میشه غذا بش بدی بهتر میشه اما کلا بچم نق نقو هست ب زور میخنده دمر میشه همش گریه میکنه برش میگردونم گریه میکنه شیر میدم گریه میکنه بعضی وقتا صبرم تموم میشه با صدای بلند حرف میزنم 😔😔وزنشم ماشالله زیاده ده کیلو هست خستم میشه همش تو بغلم باشه دیگه کمر و دست واسم نمونده 😔😔😔شبا هم ب بدبختی میخوابه  سراغ هرکاری برم سریع جیغش درمیاد ماه قبل بردم دکتر میگه هیچیش نیست 😔پس چرا اروم نمیشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

احتمالا استخوناش محکم نشده مامانم میگه منم وزنم زیاده بوده هفت ماهگی ده کیلو بودم ولی همش گریه برده دکتر گفتن استخوناش محکم نشده امپول د٣ دادن چن تا از اون ب بعد, رو ب راه شدم

یا رب! مباد آنکه گدا معتبر شود
2714

دختر منم ده ماهشه تقریبا اینطوره.شبا خیلی بد می‌خوابه حسرت ی خواب عمیق رو دلم مونده.ولی روزا جلوش اسباب بازی زیاد میزارم صدا تلویزیون هم زیاد میکنم شبکه پویا یک ساعتی خوبه.دیشب موقع خواب بهش دمکرده رازیانه دادم کمی بهتر خوابید

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

چهار پنج ماه اول ک نفخ می‌کرد میدونستم دردش چیه خودمم باهاش گریه مبکردم اما الان دیگه چرا گریه میکنه از زندگی سیر شدم اصلا دیگه ب بچه دیگه ای فکر نمیکنم 😭😭😭😔

غصه نخور بهش پدیلاکت بده با طعم موز دل رودش تقویت بشه حله

دکترشم عوض کن ویتامیناشو به موقع بده 

به دختر من دوشب دیفن یه سی سی، و پدی و کولیکز تجویز کرد عالی شد.مرتب بهش پدی و کولیک رو بده خوبه خوب میشه

2706