2410
2553
عنوان

مامانایی که نی نی تا زیر یک سال دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 205 بازدید | 20 پست

نینیت کاملا نرماله ، واینسون بچه رو ، ستون فقراتش اسیب میبینه

وقتی همه چی نرماله دیگه زندگی رو به خودت زهر نکن

نمام استرسا و حالت رو میفهمم اما تو اشتباه منو تکرار نکن از فرشتت لذت ببر

منم ای دخترم هنوزم رو نمودار پایینه ولی همینکه رشد داره خدارو شاکرم

دور سر دخترت الان چنده ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه داداش منم گفتن عقب مانده س.. ماشالله الان از مابیشتر میدونه. دوساله.. خیلیم خوشگل و عالی

این حرفارو ول کن. از بچگیش لذت ببر که تند تند بزرگ میشه و بعد حسرت اینروزا رو میخوری که میتونستی بهتر باهاش بگزرونی

توکل به خدا... همه چیز بچت نرماله

2720

ببین عزیزم بچت کاملا نرماله 

همه چیش 

دور سرش ، کاراش همه نرماله

خدا از اون دکتری که بهت گفته مشکل مغزی نگذره که اینجوری ارامش رو ازت گرفته

دختر منم 32 بود اما خیچ دکتری بهم نگفت مشکل مغزی ، همه گفتن عددش مهم نیست ، رشد مهمه ، من دیوانه شدم ، استرس و نگرانی خواب و خوراک رو ازم گرفت اونم بخاطر اینکه رشد داشت اما کمی کند وگرنه اگه مثل بچه شما اینجوری جهشی و جبرانی رشد میکرد من اصلاااااااا اونهمه روزای سخت نمیکشیدم 

دختر من الان ده ماهشه دور سرش همرو نمودار قرمزه ، من هنوزم حالم خوب نیست اما عزیز من ، خواهر من ، از من خواهرانه بشو خدا لطفش رو شامل حالت کرده و دور سر نینیت الان به اندازه دور سر یه نینی کاملا نرماله ، زندگیتو حروم نکن ، خدارو شاکر باش و از امروز به خودت قول بده که لذت نعمتش که همین فرشته کوچولوته رو میبری ، بیا بیرون از این حرفا

نینیت به هر دلیلی توی رحمت محدودیت رشد داشته که خب شکر خدا وقتی به دنیا اومده رشدش جبران شده

برمیگردی یهو روزی به عقب میبینی فقط حسرت برات مونده ، من اگه دور سر دخترم مثل نینی تو رو نمودار سبز میرفت کلی همه جارو شیرینی میدادم و از زندگی لذت میبردم ، نمیدونم به حرفم عمل کنی یا نه ، اما خواهشاااااااا اون حرفای دکترای احمق رو فراموش کن و به فرشتت برس