2737
2734
عنوان

بارداری

96 بازدید | 12 پست

سلام بچه ها لطفا اگه کسی تجربشو داره بهم کمک کنه من هفته هشت بارداری هستم و قلب جنینم تشکیل شده ولی امروز که سونو انجام دادم یه ساک حاملگی دیگه دکتر دید و گفت قلبش تشکیل نشده و تو هفته شیش مونده و احتمالا بعدا جذب میشه میخواستم بدونم کسی بوده که اینطور بشه و بعدا جذب شده باشه و مشکلی برای اون یکی جنین ایجاد نمیکنه ممنون میشم جواب بدید 

ن اون یکی پوچ شده دفع میشه خودش

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

ممکنه که اینجوری باشه

مشکلی واسه جنینت پیش نمیاد خیالت راحت

حتی ممکنه دومی هم  قلبش تا هفته ۱۰ تشکیل بشه

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

مشکلی نیست زن داداش منم همین طوری بوده

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
ممکنه که اینجوری باشه مشکلی واسه جنینت پیش نمیاد خیالت راحت حتی ممکنه دومی هم  قلبش تا ه ...

آخه دکترم گفت چون این یکی تو هشت هفته هست دیگه دیره که اون یکی تشکیل بشه قلبش تو شیش هفته موند رشد نکرد دیگه 

2738
آخه دکترم گفت چون این یکی تو هشت هفته هست دیگه دیره که اون یکی تشکیل بشه قلبش تو شیش هفته موند رشد ن ...

جذب میشه خودش احتمالن

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
یعنی چجوری جذب میشه بچه شیش هفته ای؟؟ 

شش هفته خیلی کوچک اندازه یه لخته خون نهایتا دو بند انگشت میشه و استخوانی نداره، برای همین جذب میشه یا نهایتا همراه ترشح دفع میشه.  من ده هفته سقط داشتم بچه اندازه گردو بود

خواهش میکنم برای سلامتی نی نی من و بارداری خوبم یه دونه صلوات بفرستید. اونایی که سقط داشتن میدونن چه استرسی دارم . چقدر دل نگرانم. الهی همه منتظرای نی نی زودتر  دامنشون سبز بشه. ربِّ لا تَذَرنی فرداً وَ أَنتَ خیرُ الوارِثین.
پوچ نبود جنین بود داخلش ولی تا شیش هفته بیشتر رشد نکرد 😔

وقتی قلب تشکیل نمیشه میگن پوچ