2737
2739

سالم باشه؟ ازش نمونه برداری کردن داریم میمیریم از نگرانی

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چی شده مگه

فقط اینکه نمونه برداری کردن از رودش😕😕😕

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏
2731

با اجازت استارتر 

برا داداش منم دعا کنید دلم مث سیر و سرکه میجوشه تو بیمارستان بستریه 

یه دکتر میگه ریش عفونت کرده یکی میگه آب آورده یکی میگه لخته خون داره  ، حالم خیلی بده جوونه تو رو خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا دعاش کنید 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
با اجازت استارتر  برا داداش منم دعا کنید دلم مث سیر و سرکه میجوشه تو بیمارستان بستریه  ی ...

براش امنیجیب خوندم ایشالا خدا ب هممون رحم میکنه

براش امنیجیب خوندم ایشالا خدا ب هممون رحم میکنه

الهی خدا به جونیشون رحم کنه 

دست درد نکنه ، منم برا شما خوندم 

از کجا آمده ام آمدنم بهر چه بود ؟؟؟؟                به کجا میروم آخر ننمایی وطنم                          خداوندا مرا آن ده که آن به  
2738
ایشالا مشکلی نداشته باشه و درد و بلاش بخوره تو سر داماد ما

مرسی ،خدا نکنه ،ایشالا اونم اخلاق و رفتارش خوب میشه🤲🤲