2733
2734
عنوان

تاپیک جامع بارداری اونایی که اقدام دارن بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 7982 بازدید | 1026 پست

میترسم مشکلی باشه ک تا الان نتیجه نگرفتیم.. نمیدونم باید چیکار کنم؟ نیازه شوهرمم دکتر بره ؟؟ میشه راهنماییم کنین، من زیاد اطلاعی ندارم

قدر آدم هایی که... زود عصبی میشوند را بدانید... اینها همان لحظه داد میزنند قرمز میشوند، قلبشان درد میگیرد، دستانشان میلرزد... ولی... ولی برای زمین زدن شما هیچ نقشه ای نمیکشند! آنها تمام نقشه شان همان عصبانیت بوده و تمام آنهایی که زود عصبانی میشوند، آدم هایی هستند که رقیق ترین و پاک ترین وجدان را دارند...
بچه ها من نهم پری میشم خب  بعد رفتم داروی گیاهی خریدم  دوسین  عرق بومادران  ...

گیاهی وشیمیایی کنار هم ضرر داره. ...مواظب باش .....خدایی نکرده کیست نشه 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای  چرا خب انقدر بی خیالید  منم یه سال اقدام نداشتم ولی جلوگیری هم نداشتم  این او ...

ایشالا ب حق امام زمان این ماه مامان شی،

شوهرم ک اصلا عین خیالش نیس، میگه من هیچوقت بچه نمیخوام حوصلشو ندارم،، ولی چون میدونه من عاشق بچم داریم اقدام میکنیم ولی نتیجه نگرفتم، این ماه بعد پریودی یشب درمیون رابطه داشتیم ولی این ۲،۳روز ک زمان تخمکگذاریمه شبا انقد خستس ک جونی نداره، منم اصرار نمیکنم ک از رو اجبار رابطه باشه، از هر چی رابطس متنفر شه

قدر آدم هایی که... زود عصبی میشوند را بدانید... اینها همان لحظه داد میزنند قرمز میشوند، قلبشان درد میگیرد، دستانشان میلرزد... ولی... ولی برای زمین زدن شما هیچ نقشه ای نمیکشند! آنها تمام نقشه شان همان عصبانیت بوده و تمام آنهایی که زود عصبانی میشوند، آدم هایی هستند که رقیق ترین و پاک ترین وجدان را دارند...
2728
عسسسیسسسم😍مثبته مثبتههههههه مبارکههههههههههههههه 😍😍😍😍😍😍 ما روهم دعا کن دوستم. ....انشاءالله س ...

ایشاالله ایشاالله بخدادعاتون میکنم بخداهنوزم ک هنوزه باورنمیکنم

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
یا خدا بی بی مثبت  اشک تو چشام جمع شده😭😭😭 خوش به حالت ایشالا قدمش خیر باشه برات  خیل ...

عزیزم توروخدا ناامیدنشو بخدا اصلا انتظارنداری خدا معجزه شو بهت نشون میده الهی

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
رمز موفقیتت رو بگو😁 

بخداهیچ کاری نکردم خودم باردارشدم قبلنا هرکاری میکردم نمیشد ولی این دفه بیخیال شدم شد

2738
مبارک عزیزم ایشالله که سلامت به دنیا بیاد😗😗😗

مرسی عزیزم ایشاالله قسمت همه

مبارکت باشه عزیزم ایشالا به سلامتی دنیا بیاریش😍

مرسی گلم ایشاالله بزارجواب آز بیاد دیگهههه مطمئن بشم ایشااله

راستي بچه ها واسه اينكه احتمال پسر شدن جنين هم بره بالا بگين چكار كنيم

سلام عزیزم.دقیق تو روز تخمک گذاری اقدام کن. از چندماه قبل هم فقط گرمی جات زیاد بخور.

برای سلامتی نی نی تو راهیم ۱ صلوات میفرستید .🙏
ایشالا اونم مثبت نگران نباش فقط خبرش بده 

حتما حتماچششششم

@darya000darya    

@محیاس    

@دنیااهمسرم    

جواب آزمایششششش مثبتههههه دارم ازخوشحالی گریه میکنم بخدا دارم بال درمیارم

2706