2410
2553
عنوان

تاپیک جامع بارداری اونایی که اقدام دارن بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 7970 بازدید | 1026 پست
@دنیااهمسرم     @darya000darya     امروزم بیبی زدم عکیشو نگاکنید نه دارو م ...

یا خدا بی بی مثبت 

اشک تو چشام جمع شده😭😭😭

خوش به حالت ایشالا قدمش خیر باشه برات 

خیلی خوش حال شدم از ته ته دلم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

دوفاستونم دیروز تموم شد معمولا سه روز بعدش پر میشم.. احتمالا شنبه.. ولی بازم ممکنه دیرو زود بشه

من نهم پری میشم 

ایشالا دوتامون باهم بارداریم این ماه

2456
 نمیدونم دقیق دکتر به من اینجوریی گفته فک کنم بخاطر اینکه هورمونا بهم میخوره

ننمیدونم والا من که شنیدم تو دوران پربودی باید گرمیجات بخوری

سلام

من ک فعلا دارم ویتامین میخورم

ی ویتامین برای قبل بارداری

ی ویتامین بی

ی ویتامین دی

قرص آهن

با سولفوریک اسید

درد سینه ام دارم براش قرص میخورم

گفته دوماه دیگه اقدام کن اصن

با تاپیک بامداد خمار جلو میرم. گروه آبی رو با کمک آسنات جونم😍 پشت سرگذاشتم. قدم 173.وزن قبل 87.وزن حالا 77. هدف اول 75. هدف دوم 71. الان ک توی گروه سبزم وزنم شده 70 کیلو. هدف سوم 67. هدف چهارم 66 و تثبیت. جووووونانرژی چی بالاتر از این که شوهرم با دیدنم مدام میگه اوفففف چقدر تغییر کردی؟ 🥰یا این ک میتونم با خیال راحت لباس برای خودم سفارش بدم چون سایزم تا حدودی استاندارد شده😍
2714

بچه ها من نهم پری میشم خب 

بعد رفتم داروی گیاهی خریدم 

دوسین 

عرق بومادران 

زنجبیل 

دارچین 

رازیاته 

خرما 

تخم شوید

هنه اینا میگن رحم و گرم میکنه و اماده بارداری حالا میحام از اول اردیبهشت شروع کنم تا اخرش 

به نظرتون ضرر داره

داروی شیمیایی هم لتروزول میخورم

ننمیدونم والا من که شنیدم تو دوران پربودی باید گرمیجات بخوری

بله گرمیجات بخوری نه که عرقیجات و دارو گیاهی منظور از گرمیجات کاچی ؛ خرما عسل ارده با شیره زنجبیل نبات با اب داغ

سلام من ک فعلا دارم ویتامین میخورم ی ویتامین برای قبل بارداری ی ویتامین بی ی ویتامین دی قرص آهن ...

به من که اصلا ویتامین نداده 

فقط قرص زینک داده که همه ویتامینارو داره

بله گرمیجات بخوری نه که عرقیجات و دارو گیاهی منظور از گرمیجات کاچی ؛ خرما عسل ارده با شیره زنجبیل نب ...

خب منم اینارو میخورم اینا داروی گیاهین ریگه

دمنوش داروی گیاهیه خب

سلام.😊😊😊

من ۱۰ماه اقدامم، 

اوایل دکتر رفتم ی سری آزمایشم دادم، ی دوره داروهم گرفتم ولی نمیشد طبق سفارش دکتر دارو هارو سروقت بخورم یا شبایی ک باید رابطه میداشتیم، داشته باشیم.

کلی تلاش کرده بودم وزنمو بالا آوردم از ۳ماه قبلش قرص میخوردم ولی شوهرم همکاری نکرد باهام. منم بیخیال شدم. 

دکتر شرایطمونو میدونس گفت این ماه دارو میدم مسافرتو گشت و گذارو تعطیل کنین ولی دقیقا تایمی ک باید رابطه داشته باشیمو قرصامو بخوردم تو مسافرت بودیم.

منم دیگه پیگیر نشدم برم دکتر، ولی رابطه همیشه محافظت نشدس

قدر آدم هایی که... زود عصبی میشوند را بدانید... اینها همان لحظه داد میزنند قرمز میشوند، قلبشان درد میگیرد، دستانشان میلرزد... ولی... ولی برای زمین زدن شما هیچ نقشه ای نمیکشند! آنها تمام نقشه شان همان عصبانیت بوده و تمام آنهایی که زود عصبانی میشوند، آدم هایی هستند که رقیق ترین و پاک ترین وجدان را دارند...
سلام.😊😊😊 من ۱۰ماه اقدامم،  اوایل دکتر رفتم ی سری آزمایشم دادم، ی دوره داروهم گرفتم ولی نمی ...

وای 

چرا خب انقدر بی خیالید 

منم یه سال اقدام نداشتم ولی جلوگیری هم نداشتم 

این اولین ماهیه که اقدام دارن

2706