2726
عنوان

تاپیک جامع بارداری اونایی که اقدام دارن بیان تو

| مشاهده متن کامل بحث + 7981 بازدید | 1026 پست
خودم بلد نيستم اخه ميگن وقتي ميكوبي سياهدونه سم توليد ميكنه و زود بايد با عسل مخلوط شه

نه میگن همین که کوبیدیش باید زود قاطی کنی 

سم تولید نمیکنه که 

فقط زود فاسد میشه خخخ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

از عطاری ها بگرد شاید تونستی پیدا کنی اماده اشو فقط زمان پریودی نباید خورده بشه

پس چه موقع بايد خورد؟بعد از اتمام پريود تا نيمه ي سيكل؟

من ريخته ام در رگ تو شيره جان..جان ِ مادر💜
2728

@دنیااهمسرم    

@darya000darya    

امروزم بیبی زدم عکیشو نگاکنید

نه دارو مصرف نکردم ولی دوساله اقدامم میخواستم این ماه اگه پری بشم برم دکتر ولی خدا ناامیدم نکرد بخدا الانم باورنمیکنم عصرجواب آزمایشم میاد ببینم باردارم یانه

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
پس چه موقع بايد خورد؟بعد از اتمام پريود تا نيمه ي سيكل؟

بله عزیزم بعد پریودی تا شروع پریودی بعدی زمان پریودی قطع میشه نه تنها دوسین بلکه هر داروی گیاهی تو دوران پریودی نباید مصرف بشه

مبارکه عزیزم انشاالله به سلامتی     برا ما هم دعا کنید

مرسی عزیزدلم ایشاالله ماه بعدقسمت همه منتظراا

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)
منم ۱این ماه میخام بخورم  تو چندم پری میشی

دوفاستونم دیروز تموم شد معمولا سه روز بعدش پر میشم.. احتمالا شنبه.. ولی بازم ممکنه دیرو زود بشه

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊
@دنیااهمسرم     @darya000darya     امروزم بیبی زدم عکیشو نگاکنید نه دارو م ...

انشالله ک بارداری به سلامتی و دل خوش .. بی خبرمون نذاری.. برا منم دعا کن یساله منتظرم..

🌹رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹                      خدا جونم‌ ممنونم که منم به وقتش مادر میکنی😊

عسسسیسسسم😍مثبته مثبتههههههه مبارکههههههههههههههه 😍😍😍😍😍😍 ما روهم دعا کن دوستم. ....انشاءالله سلامت بغل بگیریش❤❤❤❤

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤

رمز موفقیتت رو بگو😁 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
اخه طبع ام سرد میترسم سقط اینا داشته باشم ولی از وقتی استفاده میکنم از زانو درد اینا راحت شدم 

واقعا منم تاثیرش رو حس میکردم وضع معدم داغون بود ولی ی هفته بعداز مصرفش خیلی بدنم حس میکنم تنظیم شده بود حامله نشدم ولی تنظیم شدم😁 ....منم طبع سردی دارم خییییلی سرد😑 گرمیجاتم میخورم ولی اصل طبیعتم سرده😐 بعضیا همیشه گرم هستن ولی من بااینکه همیشه رو دلم روگرم میکنم اما سرما رو از درون بدنم حس میکنم تو دلم یخه ولی از رو گرم😐

2706