2737
2739

چند روز قبل با همسرم و دوستش رفتیم بیرون ،دوست همسرم سیگاری هست و همسر من سیگار نمیکشه،دوستش رفت سیگار بکشه همسرمم برگشت گفت منم یه پک بزنم ؟منم گفتم باشه برو ،خلاصه رفته یه پک زده برگشته کلی اخ و تف که چیه گلوم سوختو فلان کلی حرف منم اینجوری 😦نگاش میکردم !حالا دیشب حرف بیرون رفتن اون روزمون شده برگشته میگه چرا اونروز گذاشتی من لب به سیگار بزنم ؟مامانم بود نمیزاشت 😦😟(فقط هلاک این تیکه حرفش شدم 😁البته شوخی خنده گفت اینو) تو من میگم نباید بزاری برم 😰 والا من موندم تو کار این اقایون گیر میدی یه جورن گیر نمیدی یه جور دیگه ! 

من خودم ادم گیری نیستم کلا تو این قبیل زمینه ها همسرمو ازاد گذاشتم  ولی ظاهران اقا همسر گیره دوست داره 😒 چه جوریاست ؟

اخرین بازدید ۲۹.۰۲.۲۰۲۴ 👋

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب راست میگه چرا گذاشتی اینکارو بکنه?

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2728

من بدتر از اينو بهش اجازه دادم بعدش هم زدم زير گريه بهش گفتم ميخواستم امتحانت كنم متاسفانه تو امتحانم رفوزه شدى

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
خب انتخاب خودش بود 😐

وا،،اومدو گفت بذار یه بار خودمو بندازم تو چاه،،،باید بذاری?

بار آخرت باشه😒😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2738
من بدتر از اينو بهش اجازه دادم بعدش هم زدم زير گريه بهش گفتم ميخواستم امتحانت كنم متاسفانه تو ا ...

😂😂

نه من امتحانش نمیکنم میدونم نمیکنه !حالا اونروز یا کلا چش شده نمیدونم 

من گیر نمیدم ولی نظرمو میگم مثلا چون با مشروب واقعا مخالفم اگه مجلسی باشه که میخورن بهش میگم میدونی ...

دقیقا منم اینجوری حرف میزنم جواب میده لامصب 

بهترین زندگیه دنیا میشه زندگیم 🧚‍♀️
وا،،اومدو گفت بذار یه بار خودمو بندازم تو چاه،،،باید بذاری? بار آخرت باشه😒😁

تو چاه بخواد بندازه که میگیرمش نمیزارم 

اخه چرا باید بگه بکشم بعد بگه چرا جلومو نگرفتی ؟یعنی توجه میخواد ؟😟

در کل آقایون مکه بچه ان که بهشون گیر بدی خوب میره یواشکی دور از چشمت اتجام میده بهتره راه درست رو نشونش بدی(اکثرا هم خودشونم میدونن) و انتخاب رو به عهده خودش بزاری این جوری معمولا خواسته شما رو انجام میدن غرورشونم حفظ میشه

😂😂 نه من امتحانش نمیکنم میدونم نمیکنه !حالا اونروز یا کلا چش شده نمیدونم 

منم نميخواستم امتحانش كنم تو اون حالت ديدمش بس حالم بد شد زدم زير گريه بعد واسه توجيه گريه ام گفتم ميخواستم امتحانش كنم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
تو چاه بخواد بندازه که میگیرمش نمیزارم  اخه چرا باید بگه بکشم بعد بگه چرا جلومو نگرفتی ؟یعنی ت ...

شاید توجه میخواد،،،،شاید داشته امتحانت میکرده،،،،

2706