2737
2734
عنوان

منت فراوان شوهر خان

1268 بازدید | 93 پست

دیروز قرار بود ما بریم سینما با دوتا از دوستای شوهرم اومد گفتم زود نیست گفت بریم ذور دور اماده شدم زفتیم برگشت بهم میگه فقط من خانوممو میبرم دپر دور گفتم یعنی چی گفت اوتا هنوز نزدن ازخونه بیرون فقط منم که به زنم اهمیت میدم گفتم حرفت خیلی غیر منطقیه ها باحالتی میگفت که انگار سر من منت داره گفتم اونا ده ساله ازدواج کردن وبچه دارن ماهنوز یه سالم نشده ،بعد به من میگههمه همککارازن دارنولی خیانت میکنن و دوست دختر دارن با یه حالتی کهانگار بایدمن ممنونش باشم که ادم نرمالیه وظایفشولطف میدونه لبلسی بخریم مسافرتی بریم اینقد میگه و منت میزاره تااز دماغت دربیاد من باید چیکار کنم غرورمدارله له میکنه دیگه

هفت ماهه عروسی کردیم .اون 30سالشه من 22

لطفا لایکم نکنید ممنونم 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دوستاشو عوض کن عزیزم اینا همش ماله رفقه نابابه.. اگه با کسایی رفت و امد داشت که فقط زنشونو میپرستید ...

والا اونا از در میان دست زنشونو میگیرن میبوسن یه لباسو دوبار نمیپوشن حرفیم بزنی میگه اونا ده ساله ازداج کردن 

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
وقتی میگه تشکرکن... بیخیااال باش حرص نخورر مردااا همینن

من خیلی ادم قدر دانیم ولی اخه چقد دیگه دستو پاشو ببوسم واسه لباس عیدی که همه میخرن

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
2738
من خیلی ادم قدر دانیم ولی اخه چقد دیگه دستو پاشو ببوسم واسه لباس عیدی که همه میخرن

باهاش حرف بزن... بگو میدونم دوستم داری کاراتو بچشمم میبینم اینجوری انگار واسه غریبه انجام دادی نکن بذار عششششقمون بیشتربشه البته چون اول زندگیتونه طبیعیه .اکثرمردااا اینجورین یه کم دیگه بگذره درست میشه

ولی خب لا اقل میکنه ..تو هم مثل خودش کن

من بگم قیامت میکنه میگه وظیفته ماهی سیصد پول میداد انتظار داشت که همه کاری باهاش بکنک شهریه بدم باشگاه برم لباس بخرم پس اندازم بکنم

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
باهاش حرف بزن... بگو میدونم دوستم داری کاراتو بچشمم میبینم اینجوری انگار واسه غریبه انجام دادی نکن ب ...

خیلی بهش میگیم باسیاست با نرمش ،ولی فایده نداره  ما شاید ماهی چند بار بیرون غذا بخوریم با دوستاش بریم بیرون جلو اونا اینقد ارد میده تولد منو یه رستورام باکلاس گرفته بود فقط یه تومن پول غذای دوستاش شد اونوقت همه شیک و پیک اومده بودن من مانتو پوشیده بودم از روش پالتو چون زیپش نمره بالا برام کوتاه با کتونی کهنه و تیپ خیلی افتضاح اون همه پول خرج میکنا ولی برای من میخواپ لباس بخره دق میکنه انگتر پولو ریخته دور الان اون پولو واسم لباس میخرید سکته میکرد

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
واقعا حق با شماس ..نمیدونم چی بگم

خیلی ناراحت کننده اس اگه کلا خسیس بود یه توجیحی داشتم   من فکر میکردم من اشتباه میکنم ولی پریشب زن دوستش هم بهم گفت علی چقد نسبت به تو خسیسه

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
خیلی بهش میگیم باسیاست با نرمش ،ولی فایده نداره  ما شاید ماهی چند بار بیرون غذا بخوریم با دوستا ...

همش به فکر مردومه پس ...بگو زن فلانی گفته مانتوت خیلی زشته بیا بریم خرید منم تو رو دروایسی گفتم میام لطفا پول بده

همش به فکر مردومه پس ...بگو زن فلانی گفته مانتوت خیلی زشته بیا بریم خرید منم تو رو دروایسی گفتم میام ...

میگه زن فلانی اشتباه میکنه تو به حرف مردم داری زندگی میکنی

لطفا لایکم نکنید ممنونم 
2706