2726
عنوان

خانومای باردار

77 بازدید | 6 پست

شما برا اینکه وزن جنینتون تو بارداری بالا بره چی میخوردید یا میخورین من الان هفته ی 23 بارداری هستم چند روز پیش رفتم سونو وزن جنین 530 گرم بودش. 

دوستان يه سوال

من بيمه تكميلي ندارم و براي انتخاب بيمارستان بين مصطفي خميني و اميد موندم

مصطفي خميني نيمه خصوصي هس،اميد خصوصيه.

تو مصطفي اجازه نميدن ماماي خودم بياد و بايد از ماماهاي خودشون يه ماما همراه انتخاب كنم ولي اميد اجازه ميده ماما همراه همون مامايي باشه كه باهاش كلاس ميرم و ميشناسمش و چون اتاق درد داره همسرم هم ميتونه كنارم باشه  

شما بودين كدوم رو انتخاب ميكردين؟!؟! لطفا كمكم كنين موندم چيكار كنم.!؟!

هزينه هم اميد دو برابر مصطفي هس تقريبا

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان يه سوال من بيمه تكميلي ندارم و براي انتخاب بيمارستان بين مصطفي خميني و اميد موندم مصطفي خمي ...

حالا عزیزم اگه پولشو داری نرو دولتی اصلا بیمارستانای دولتی افتضاحا من خودم دارم الان پول جمع میکنم برم خصوصی مثلا لباس عید نخریدم هیچی مهمتر از سلامتی خودتو بچه ات نیست میگن تو بیمارستانای دولتی خیلی بددهنی میکنن به زنای حامله آمار اشتباه اشونم بالاس من خیلی تحقیق کردم حالا باز نظر خوته 

2728
دوستان يه سوال من بيمه تكميلي ندارم و براي انتخاب بيمارستان بين مصطفي خميني و اميد موندم مصطفي خمي ...

بیمارستانای خصوصی خیلی برخوردشون خوبه چون پول میدی احترام میزارن خاطره خوبیه برات ولی دولتی دختر عمو و خواهر هنوز هنوز میگن چه توهینایی به ما نکردن

بیمارستانای خصوصی خیلی برخوردشون خوبه چون پول میدی احترام میزارن خاطره خوبیه برات ولی دولتی دختر عمو ...

ممنونم

خدایا حال دلمو خوب کن..... بچه هامو به تو میسپارم.بهترین رو برام رقم بزن خدا جونم.
بیمارستانای خصوصی خیلی برخوردشون خوبه چون پول میدی احترام میزارن خاطره خوبیه برات ولی دولتی دختر عمو ...

تصميم گرفتم برم خصوصي 

ايشالا زايمان راحتي داشته باشي عزيزم