2733
2734

وقتی میرم خیابون کلا وقتی بیرون میرم همش دست و لباسمو چک میکنم جایی نخورده باشه کثیف بشه و اگر یکمی کثیف شده باشه همش میگم حتما خون بوده ..نمیدونم چرا انقد درگیر خون شدم...

از ش وحشت دارم وای خخدا کنه دست م بیرون از خونه ببره و خون بیاد دیگه ویونه میشم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

من وسواس نداشتم 

اما برای خودت توضیح بده که مثلا اگه دستم بیرون از خونه ببره چی میشه؟ هیچی نمیشه ، چون سیستم انعقاد خون باعث توقف خون ریزی میشه.

اگه مثلا لباست با خون آلوده بشه چه اتفاق خطرناکی میوفته؟ هیچی، چون اصلا خطری نداره و با شستن رفع میشه

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 
من وسواس نداشتم  اما برای خودت توضیح بده که مثلا اگه دستم بیرون از خونه ببره چی میشه؟ هیچی نمی ...

ببین من میدونی ترس از چی دارم..همش فکر میکنم اگر دستم بیرون از خونه ببره ایدز میگیرم ...فکرای مسخره ...مثلا مانتوم چهارشنبه کثیف شده بود یه چیزی عین کاکائو ریخته بود روش انگار من دست زدم به مانتوم و دیدم دستم قهوه ای شد...رفتم شستم دستمو بعد رفتم دستشویی و چون پریود بودم همش توهم میزنم که نکنه اونی که به مانتوم خورده خون بوده نکنه دستمو نشستم نکنه مریضی بگیرم ...نکنه ایدز بگیرم

واقعا نمیدونم چی بگم 

من خودم فوبیای یچیزای دیگه رو دارم مثلا از جوجه ماهی تنهایی میترسم یکی لباسمو بپوشه چندشم میشه و خیلی چیزای اینجوری. اینا تو من حل نشده  بشینم ده روزم هی بگم از جوجه نمیترسم بازم ازش چندشم میشه. برا همین نمیدونم چی بگم به شما

تظاهر میکنم به زندگی کردن
ببین من میدونی ترس از چی دارم..همش فکر میکنم اگر دستم بیرون از خونه ببره ایدز میگیرم ...فکرای مسخره ...

ایدز اینطوری منتقل نمیشه، حتی انتقال ایدز از فرد آلوده به سالم طی رابطه جنسی یا فراورده های خونی صد در صد نیست که.

انتخاب های من بر حسب علایقم هستن و لازم نیست با منطق دیگران جور در بیاد 
ایدز اینطوری منتقل نمیشه، حتی انتقال ایدز از فرد آلوده به سالم طی رابطه جنسی یا فراورده های خونی صد ...

واقعا ؟

من انقد میترسم ..صبح ه ا با تپش قلب از خواب بیدار میشم..خاک تو سر احمقم کنن...

2706