2737
2734
عنوان

بچم بیش از حد شیر میخوره

151 بازدید | 12 پست

خسته شدم دم ب دقیقه میخواد هرچقدرم بش غذا بدم بازم دنباله شیره دیگه کمر برام نمونده 😭😭😭😭😭

تازه رفته تو هشت ماه ده کیلو و نیمه !همه میگفتن غذا بخوره بهتر میشه بچه من ناارومم هست از سر شب ک خوابوندمش تاحالا چهار بار بیدارشده 😭😭😭

۱۰کیلووو این بچه س یا دیوووو

کامنت مخالف ریپلای نکن جانان   تو خوبی ما بد😑تو راس میگی ما نه   تو میدونی حتما  حال میگیری عمدا  جواب همرو میدی از دم   حق با توعه قطعا  فقط ریپلای نکنننن   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بخاطر دندون دراوردنه لجبازی میکنه برا شیر پسر من هروقت دندونش‌میخواد‌بزنه بالا اینجوری میشع صدبار وسط خواب براشیر گریه میکنه

بدانیدو اگاه باشید ک قطع دسترسی از رگ گردن ب شما نزدیکتر است😏                عضویت:95.10.29              ساری ایران✌🏻
2738

دختر منم همین طوری بود

هشت ماهگی ۱۰ کیلو شد

هنوزم عاشق می می خوردنه

۲۰ ماهشه

ولی نزدیک ۱۳ کیلوعه

به مرور وزن اضافه کردن کمتر میشه  چون بچه راه میره بازی میکنه کالری می سوزونه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
دختر منم همین طوری بود هشت ماهگی ۱۰ کیلو شد هنوزم عاشق می می خوردنه ۲۰ ماهشه ولی نزدیک ۱۳ کیلوعه ...

دختر من ۳۰ ماهشه ۱۳.۵ کیلوعه

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
دختر من ۳۰ ماهشه ۱۳.۵ کیلوعه

دختر من ۳۷۰۰ بدنیا اومده

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉