2726
عنوان

نامزدم گفت دلش شکستم 😔

539 بازدید | 46 پست

خانوما خیلی عذاب وجدان دارم ...امشب بحثمون شد خیلی بیخودی ...من بهش گفتم من هرچقدرم باز لباس بپوشم تو بدت نمیاد .گفت چرا بدم میاد ولی نمیخام بهت چیزی بگم که ی وقت نگی داری ازادیمو میگیری .گفتم من دوست دارم توجهت داشته باشم ناراحت میشم مهم نیستم برات .گفت ینی من بی غیرتم؟ وای دیگه ول نکرد از اول تا اخر گیر داد که تو به من گفتی من بی غیرتم 😔 من منظورم بد رسوندم ینی؟

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خخخ گیر بدن ی جور 

ندن ی جور 

واقعا ک ما زنا پیچیده هستیم 🙄😂

خدایا تا پاکم نکردی... خاکم نکن..😔😔😔باردار نیستم تیکر رسیدن ب خواسته هامه البته امیدوارم همینطور بشه 😍😍برام دعا کنید اونی ک میخوام بشه الهی فداتون بشم ❤❤

سری که درد نمیکنه رو دستمال نمیبندن😑

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
منظورت همین بوده یه جورایی دیگه قبول کن 😐

بخدا خودم اصلا کلمه بی غیرت تو ذهنمم نیومد .فقط گفتم  حتما مهم نیستم که هیچی نمیگه خب

I HAVE LOVED U FOR A THOUSAND YEARS l"lI LOVE U FOR A THOUSAND MORE
خب من از ادم سیب زمینی بدم میاد

عزيزم غيرت به اين چيزا نيست كه

مهم اينه كه شوهرت بهت احترام ميذاره

شما يك آدم بالغي.چرا بايد شوهرت به پوششت گير بده؟!'

خودت تشخيص ميدي چي خوبه چي بده

سری که درد نمیکنه دستمال نمیبندن دختر خوب،حالا بهت گیر میداد میخواستی بگی تو شکاکی، بهم گیر میدی، آزادیمو گرفتی،آقا بالا سری😂حالا عب نداره کم کم ارومش کن بگو منظورمو بد فهمیدی

بخدا خودم اصلا کلمه بی غیرت تو ذهنمم نیومد .فقط گفتم  حتما مهم نیستم که هیچی نمیگه خب

خب حالا عب نداره 

برو بهش تکس بده بگو عزیزم من دوس دارم گاهی یه لباس باز که میپوشن واسم غیرتی بشی فقط که من ذوقتو کنم 

میدونم که تو غیرتی هستی و فقط واسه ازادی من بهم گیر نمیدی 

خلاصه اینکه به زبونتتتتت برو جلو عزیزدلم 

میدانم که خدا مرا میبیند و به زودی حاجت دلم را براورده میکند .. آمین 
2706