2737
2739
عنوان

بعضی خانم‌های ساده‌ی نی‌نی سایتی

213 بازدید | 22 پست

نتیجه‌ی خوندن رمان های ابکی این میشه که در تاپیک‌هاهرداستان دروغین رمانتیک پرآب چشمی رو بدون تفکر باور میکنید. ابدا قصد بی احترامی ندارم اما چرااجازه میدین ی عده دروغگو سرکارتون بذارن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعضیا میرن پول میدن رمان این داستانا رو بخونن اینجا که مفته قطعا استفاده میکنن 😄

اکثر زنان شرقی وظایف مادری یا همسر بودن رو هدفی همیشگی میدونن. به خاطر همین وقتی فرزند دیگه نیازی به مادر نداره و مستقل میشه یا با کم توجهی و درگیری همسر، شدیدا احساس پوچی میکنن. به این خاطر آمار افسردگی زنان در شرق خیلی بالاست. برای داشتن زندگی شاد و موفق، باید با پیشرفت در هدف های شخصی به عزت نفس خود احترام گذاشت.
2728

برا اینکه فکر میکنیم همه عین خودمون صادقن شاید

باور کردنش برا من سخته که چرا یک ناشناس بی دلیل بیاد به یه عده ناشناس دیگه دروغ ببافه

بچه‌دار شدن تصمیم خطیری‌ست . با این تصمیم می‌گذارید که قلب‌تان تا ابد جایی در بیرون و دوروبر تن‌تان بسر برد 
2738

به نظر من کسی که تاپیکای دروغ میزنه در واقع خودشو سر کار میذاره بقیه که ندیده نشناخته فوقش میان میخونن میرن تاپیک بعدی وقتشونو پر کنن. اون استارتره نشسته وقت میذاره واسه یه هدف بیخود

دور گلوی ما از بس پراز نیشه  جای نوازش هم خون مردگی میشه 
برا اینکه فکر میکنیم همه عین خودمون صادقن شاید باور کردنش برا من سخته که چرا یک ناشناس بی دلیل بیاد ...

متاسفانه بخاطر مسائل مختلفی خصوصا در سال‌های اخیر مفهوم خیلی چیزهاعوض شده در ایران و از نظر فرهنگی پسرفت تاسف اوری داشتیم

2706