2726
عنوان

این پسر هدفش چیه بنظرتون+اسکرین

1308 بازدید | 30 پست

حدود یک ساله به مناسبتای مختلف پیام میده هم دانشگاهیمونه گفته چن بار منو دیده منم دیدمش ولی نمیشناسمش اما انگار اون کامل منو میشناسه گفتم شاید اشتباه گرفتید گفته بود ن اتفاقا راجبتون کلی تحقیق کردم😐 گفتش ک بهتون علاقمندم منم گفتم اهل دوستیو این حرفا نیستم گفتش من خودم خانواده دارم و هرگز ابروی یه خانواده دیگه رو در خطر قرار نمیدم همینکه از احساس من نسبت ب خودتون اگاه بشید برام کافیه

سیصد بار بلاکش کردما اما حتی تاریخ تولدم با یه فیک اومد تبریک گفت یا حتی سال نو

حرف بدیم نزده تابحال 

بنظرتون هدفش چیه واقن کمکم کنین دوستان

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ازش بپرس هدفتون از این کارا چیه؟؟؟

اگه گفت شناخت واسه ازدواج . بگو بیا خواستگاری بشناسمت بعد خواستگاری و اشنایی خانواده شناخت 

من بدون اطلاع خانوادم دست ب کاری نمیزنم 

والاااا

تا خدا بنده نوازست، ب خلقش چ نیاز🤷‍♀️میکشم نازیکی تا ب همه ناز کنم🧚‍♀️

روزتون مبارک. منظورش روز چی هست؟

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 

چه باحاله

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
2706